يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۲

اخذ مجوز پذیرش دانشجو در دو رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه بیرجند

رئیس گروه برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه بیرجند گفت: برای اولین‌بار در دانشگاه بیرجند مجوز پذیرش دانشجو در دو رشته کارشناسی ارشد به روش مجازی و یک رشته کارشناسی ارشد حضوری اخذ شد.
اخذ مجوز پذیرش دانشجو در دو رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه بیرجند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمدعلی رستمی نژاد، امروز یکشنبه سوم اسفند به رسانه‌های گروهی اعلام کرد: دفتر شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی موافقت قطعی خود را نسبت به اخذ دانشجو در دو گرایش ارشد آنالیز عددی و بهینه سازی، به روش آموزش محور و مجازی اعلام کرد.

وی افزود: همچنین اخذ مجوز کارشناسی ارشد ناپیوسته آموزش زبان انگلیسی به روش آموزشی پژوهشی و حضوری از دیگر مصوبات شورای گسترش برای بود که دانشگاه بیرجند از سال ۱۴۰۰ پذیرش دانشجو در این رشته‌ها را خواهد داشت.

وی به ایجاد رشته‌ها در قالب مجازی با توجه به موقعیت جغرافیای دانشگاه بیرجند اشاره کرد و افزود: این کار کمک قابل توجهی به توسعه دانشگاه به ویژه برای جذب دانشجویان بین الملل خواهد کرد.
رئیس گروه برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه بیرجند در مورد شرایط اخذ مجوز مجازی رشته‌ها نیز یادآور شد: کسب مجوز مجازی رشته‌ها فقط برای رشته‌های دایر دانشگاه ممکن است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۰۷۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , دانشگاه