يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶

تشکیل ۲۴۹ پرونده تخلف از ابتدای طرح نظارتی نوروز در خراسان جنوبی

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی از تشکیل ۲۴۹پرونده تخلف در یک ماهه اول طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ در خراسان‌جنوبی خبر داد.
تشکیل ۲۴۹ پرونده تخلف از ابتدای طرح نظارتی نوروز در خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، علی تهوری به رسانه‌های گروهی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ که از ۱۵ بهمن ماه ۹۹ آغاز شده تاکنون ۹ هزار و ۷۱۴ بازرسی از واحدهای صنفی گروه کالایی و خدماتی استان انجام شده است.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی ادامه‌داد: در این راستا تا ۱۶ اسفند ماه ۲۴۹ پرونده تخلف به ارزش ۱۰ میلیارد و ۵۷۲ میلیون و۱۹۶ هزار و۴۳۰ ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

تهوری اولویت بازرسی‌های صورت گرفته در این ایام را، گروه کالاهای هدف عید نوروز شامل کالاهای اساسی، آجیل، خشک بار، شیرینی، پوشاک و کفش اعلام کرد و افزود: بیشترین تخلفات صورت گرفته از لحاظ ارزش ریالی در گروه کالایی مواد پروتئینی بوده است.
وی یادآور شد: عدم درج قیمت، گران فروشی و عدم ارائه فاکتور مهمترین تخلفات اقتصادی گزارش شده است.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ با حضور ۳۲ تیم بازرسی این سازمان، به همراه بازرسان تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف تا ۱۵ فروردین ادامه دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۱۶۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , اقتصاد , نظارت , اصناف , بیرجند