يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۳

کمک ۵۲ میلیارد ریالی خیران خراسان جنوبی به حوزه سلامت

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۵۲ میلیارد ریال توسط خیران به حوزه سلامت در استان کمک شده است.
کمک ۵۲ میلیارد ریالی خیران خراسان جنوبی به حوزه سلامت
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، سید محمود حسینی بیان کرد: خیران مجمع خیرین سلامت استان و مجامع شهرستان‌ها از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۵۲ میلیارد ریال به حوزه سلامت خراسان جنوبی کمک کردند.

وی با بیان اینکه ۳۲ میلیارد ریال از این کمک ها در راستای پیشگیری از کرونا اهدا شده است، افزود: کمک‌های نقدی و غیرنقدی اعم از تهیه اقلام بهداشتی مانند ماسک N۹۵، ماسک فیلتردار، گان، دستکش و موادضدعفونی، تجهیزات پزشکی مانند دستگاه‌های وینتیلاتور، مانیتورینگ، تب سنج، پالس اکسی متر، ساکشن پرتابل، ترمومتر دیجیتال و اکسیژن ساز از جمله این کمک ها بوده است.
حسینی افزود: اقلام پزشکی، تجهیزات غیرپزشکی مانند دستگاه‌های سم پاش و ضدعفونی کننده، توزیع بیش از هزار بسته معیشتی، پویش کمک‌های مومنانه به افراد آسیب پذیر، بیماران صعب العلاج و بیماران سرطانی و ایجاد کارگاه‌های دوخت ماسک از دیگر کمک های این خیرین بوده است.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به پیک چهارم کرونا و گسترش ویروس کرونای انگلیسی، نیاز ما به مشارکت‌های خیرین و نیک اندیشان از هر زمانی بیشتر است.
وی ادامه داد: با توجه به نیاز قشر آسیب پذیر و بیماران صعب العلاج و به ویژه بیماران سرطانی امید است بتوانیم همچون گذشته در تأمین اقلام بهداشتی و غیر بهداشتی و تجهیزات پزشکی و غیرپزشکی با کمک خیرین گام های خوبی برداریم.
حسینی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت استان چشم انتظار دریافت کمک‌های خیرین و نیک اندیشان است، گفت: شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۲۲۹۴۴۷ و شماره حساب ۵۶۶۶۶۶۷۴۸ نزد بانک کشاورزی و همچنین شماره حساب ۰۱۰۶۵۸۳۱۵۱۰۰۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۹۵۷۷۶ نزد بانک ملی برای کمک به بخش بهداشت و درمان استان در نظر گرفته شده و پذیرای کمک‌های مردمی است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۱۷۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , حوزه سلامت