سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶

۴۹۸ خانوار مددجوی خراسان‌جنوبی امسال خودکفا شدند

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خراسان‌جنوبی تعداد خانوار‌های خودکفا شده از آغاز امسال در استان را ۴۹۸ خانوار اعلام کرد.
۴۹۸ خانوار مددجوی خراسان‌جنوبی امسال خودکفا شدند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سیدرضا حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چهار هزار و ۱۹۵ فرصت شغلی جدید با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به نیازمندان خراسان‌جنوبی فراهم شد.

وی افزود: این تعداد اشتغال در ۱۱ ماه گذشته با پرداخت ۱۲۳ میلیارد تومان به سه هزار و ۱۹۲ طرح اشتغالزایی ایجاد شد.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خراسان‌جنوبی با بیان اینکه از این تعداد هزار و ۴۵۹ طرح در مناطق شهری و هزار و ۷۳۳ طرح در مناطق روستایی اجرا شده است، تصریح کرد: از این تعداد ۵۸۷ طرح مربوط به مشاغل خانگی و ۲ هزار و ۶۰۵ طرح، خوداشتغالی است.

حسینی گفت: از این تعداد هزار و ۲۴۱ طرح دامداری، ۳۲۹ طرح صنفی و صنعتی، ۶۱ طرح صنایع دستی، ۱۲۷ طرح فرش و گلیم، هزار و ۲۰۲ طرح خدمات، ۸۵ طرح حمل و نقل، ۳۲ طرح طیور، ۹۶ طرح کشاورزی و ۱۹ طرح پرورش زنبور و ماهی است.
وی افزود: از این تعداد ۹۱۹ طرح توسط مجریان زن و دو هزار و ۲۷۳ طرح توسط مجریان مرد اجرا شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خراسان‌جنوبی تعداد خانوار‌های خودکفا شده از آغاز امسال در استان را ۴۹۸ خانوار اعلام کرد.
حسینی سقف تسهیلات به مددجویان را ۸۰ میلیون تومان، غیرمددجو (فرزندان و وابستگان مددجو) ۵۰ میلیون تومان و تسهیلات کارفرمایی را به ازای بکارگیری هر نفر ۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۱۸۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اقتصاد , اشتغال , بیرجند , خراسان جنوبی , کمیته امداد