شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳

وزش باد برق ۴ روستای طبس را قطع کرد/ادامه تلاش برای رفع نقص

معاون شرکت توزیع برق خراسان جنوبی گفت: برق روستاهای پیرحاجات، حلوان، احمدیه و کلشانه از توابع شهرستان طبس به دلیل وزش باد قطع شده است.
وزش باد برق ۴ روستای طبس را قطع کرد/ادامه تلاش برای رفع نقص
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، هادی منصوریان با بیان اینکه انشعاب کلشانه طبس در اثر وزش باد شدید برق دچار مشکل شده است، افزود: همچنین برق روستاهای پیرحاجات، حلوان و کلشانه این شهرستان است.

وی با بیان اینکه با وزش باد شدید و سقوط پایه‌های تیر برق در این انشعاب، برق این منطقه از ساعت ۲۱ دیشب قطع شده است، اظهار کرد: شش گروه عملیاتی از عصر دیروز، جمعه مشغول خدمات رسانی هستند اما به دلیل شرایط جوی نامساعد و صعب العبور بودن مسیر، روند عملیات کند شده است.
منصوریان با بیان اینکه همچنین به دلیل سقوط تیر برق فشار متوسط روستای احمدیه شهرستان طبس، برق این روستا از ساعت ۱:۳۰ بامداد قطع شده است، گفت: برق این مناطق تا بعد از ظهر امروز وصل خواهد شد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت برق خراسان جنوبی با اشاره به وضعیت دیگر روستاهای استان بیان کرد: در برخی از نقاط بیرجند، برق به صورت موقت قطع و در ساعات اولیه رفع شد.‌
منصوریان اظهار کرد: از همشهریان خواستاریم در صورت مشاهده پارگی سیم، سقوط اشیا روی شبکه و شکستگی تیر برق، علاوه بر رعایت نکات ایمنی و خودداری از نزدیک شدن به مکان حادثه مراتب را با تماس به اتفاقات برق به شماره ۱۲۱ اطلاع دهند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۱۹۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , برق , خراسان جنوبی , بیرجند