شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۸

انهدام باند مواد مخدر در خراسان‌جنوبی | بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد

در عملیات مأموران پلیس شهرستان قاین یک باند بزرگ مواد مخدر منهدم و در بازرسی از دو سواری پژو، یک تن و ۶۰ کیلوگرم حشیش و تریاک کشف شد.
انهدام باند مواد مخدر در خراسان‌جنوبی | بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در عملیات مأموران پلیس شهرستان قاین یک باند بزرگ مواد مخدر منهدم و در بازرسی از دو سواری پژو، یک تن و ۶۰ کیلوگرم حشیش و تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی در تشریح این عملیات در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: مأموران انتظامی پاسگاه بیهود شهرستان قاین هنگام گشت‌زنی در حوزه استحفاظی به دو سواری پژو405 مشکوک شده و به رانندگان خودرو‌ها دستور ایست دادند.
سردار ناصر فرشید تصریح کرد: رانندگان خودرو با بی‌توجهی به فرمان ایست ماموران به سرعت از محل متواری شده و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، عرصه را بر خود تنگ دیدند و با رها کردن خودرو‌ها، متواری شدند.

وی افزود: در این عملیات جان‌برکفان نیروی انتظامی با بازداشت  چهار قاچاقچی مواد مخدر و انهدام این باند، در بازرسی از خودرو‌ها، ۹۲۰ کیلوگرم حشیش و ۱۴۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی عنوان داشت: از ابتدای امسال ۶ تن مواد مخدر در شهرستان قاین کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۶۴ درصد در این شهرستان افزایش داشته است.
فرشید خاطرنشان ساخت: در این عملیات با توقیف دو خودرو ، چهار نفر از اعضای این باند دستگیر شدند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۹۱۹۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مواد مخدر , نیروی انتظامی , تریاک , عملیات , بیرجند , خراسان جنوبی