شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی مطرح کرد

استقرار بیش از ۳ هزار نفر روز مسافر در مدارس استان خراسان جنوبی

مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای سفرهای تابستانی تاکنون ۴۵۹ خانوار در قالب ۳ هزار و ۳۰۴ نفر روز در مدارس و مراکز رفاهی استان مستقر شدند گفت: اردوگاه‌های استان خراسان جنوبی به منظور بازدید مسافران تجهیز شد.
استقرار بیش از ۳ هزار نفر روز مسافر در مدارس استان خراسان جنوبی
 
به گزارش خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس لامعی اظهار داشت: از ابتدای آغاز سفرهای تابستانی تاکنون 459 خانوار فرهنگی و غیرفرهنگی در قالب 3 هزار و 304 نفر روز در مراکز رفاهی و مدارس استان خراسان جنوبی مستقر شدند.
وی افزود: امسال 8 پایگاه وظیفه راهنمایی و اسکان مسافران و میهمانان تابستانی اعم از فرهنگی و غیرفرهنگی را در استان خراسان جنوبی بر عهده دارند.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: پایگاه‌های اسکان شهرستان‌های فردوس، طبس، بیرجند، نهبندان و بشرویه از پرکارترین پایگاه‌های اسکان آموزش و پرورش خراسان جنوبی در این ایام بوده است.
لامعی افزود: امسال بیش از 120 کلاس درس در 15 آموزشگاه خراسان جنوبی برای اسکان مسافران تابستانی مجهز شده و ثبت‌نام اینترنتی ستاد اسکان آموزش و پرورش از 17 خرداد ماه به طور رسمی آغاز و تا بیست و پنجم شهریور ماه ادامه دارد.
وی بیان کرد: بیشتر میهمانان تابستانی در خراسان جنوبی را زوار مرقد مطهر امام رضا(ع) تشکیل می‌دهند که از استان‌های یزد، کرمان، فارس، قم، تهران، اصفهان، سیستان و بلوچستان به خراسان جنوبی سفر می‌کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به منظور رفاه حال مسافران تابستانی با بیمه معلم، قرداد منعقد شده  و اردوگاه‌های تابستانی برای بازدید و اقامت مسافران تابستانی تجهیز شده است.
لامعی افزود: بیش از 90 نفر از کادر آموزشی و اداری مدارس خراسان جنوبی به عنوان عوامل اجرایی با ستاد اسکان آموزش و پرورش خراسان جنوبی همکاری می‌کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۶۸۲۲
کلمات کليدی: خراسان تایم , سفرهای تابستانی , مراکز رفاهی , فرهنگیان