يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۳
مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان جنوبی:

طرح‌های اشتغال‌زایی بانوان در استان خراسان جنوبی تسهیلات می‌گیرند

مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه طرح‌های اشتغال‌زایی بانوان در خراسان جنوبی تسهیلات می گیرند، گفت: طرح شناسایی روستاهای دارای ظرفیت اشتغال برای بانوان در این استان اجرا می شود.
طرح‌های اشتغال‌زایی بانوان در استان خراسان جنوبی تسهیلات می‌گیرند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، نفسیه نخعی در بازدید از روستای هدف اجرای گردشگری دهسلم نهبندان و طرح‌های اشتغال‌زایی زنان این اظهار داشت: در گام نخست از هر شهرستان یک روستا به عنوان پایلوت انتخاب میشود.
وی، هدف از اجرای این طرح را شناسایی طرح‌های قابل اشتغال‌زایی مختص زنان روستایی، تثبیت جمعیت و فراهم کردن زیرساخت‌های اشتغال‌زایی به‌ صورت حرفه ای عنوان کرد و توضیح داد: در آینده نزدیک این طرح در همه روستاهای دارای ظرفیت اشتغال‌زایی اجرا میشود.
مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان جنوبی یادآور شد: برای رونق تولید براساس تفاهم‌نامه‌های صورت گرفته بین دفتر امور روستایی، بانک عامل و صندوق کارآفرینی، تسهیلات بانکی با نرخ بهره و سود بانکی تک رقمی برای ایجاد و توسعه طرح‌های تولیدی روستایی و مناطق محروم پرداخت می‌شود.
نخعی بیان کرد: به طرح‌های خوداشتغالی تا سقف 100 میلیون ریال، طرح‌های کارآفرینی 300 میلیون ریال و طرح‌های دارای قابلیت پشتیبانی یک میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۶۸۲۷
کلمات کليدی: خراسان تایم , اشتغال‌زایی , تسهیلات , بانوان