دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۱
رئیس فدراسیون وزنه برداری:

خراسان جنوبی در وزنه برداری استعدادهای درخشان دارد

رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور گفت: خراسان جنوبی به لحاظ توانمندی نیروی انسانی در بخش نوجوانان و جوانان در ورزش وزنه برداری استعداد های درخشانی دارد.
خراسان جنوبی در وزنه برداری استعدادهای درخشان دارد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایرنا، علی مرادی روز دوشنبه در مجمع عمومی انتخاب رییس هیات وزنه برداری خراسان جنوبی در بیرجند افزود: فدراسیون وزنه برداری تعامل مشترک با وزارت آموزش و پرورش برای استعداد یابی دارد.
وی یادآور شد: خراسان جنوبی از گذشته ورزشکاران بزرگی در رشته وزنه برداری داشته و از توانمندی خاصی را در این زمینه برخوردار است.
همچنین مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: 110 میلیون ریال اعتبار از طرف اداره کل ورزش و جوانان برای وزنه برداری استان و شهرستان ها پیش بینی کردیم که به زودی تخصیص می یابد.
محمد اسماعیل افضل پور گفت: امیدورایم با انتصاب رئیس هیات وزنه برداری استان، ضعف های گذشته این هیات جبران شود.
وی افزود: فدارسیون وزنه برداری هم کمک ویژه ای به وزنه برداری استان داشته باشد تا شاهد رشد و توسعه این ورزش در خراسان جنوبی باشیم.
وی اظهار کرد: هیات وزنه برداری استان باید از همه ظرفیت ها، صاحب نظران و افراد که انتقاداتی در این خصوص دارند استفاده کند.
در مجمع انتخاب رییس هیات وزنه برداری خراسان جنوبی، علی مظفری نیا با کسب 14 رای از مجموع 15 رای به مدت چهار سال به عنوان رییس هیات وزنه برداری استان انتخاب شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۷۶۹۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فدراسیون , وزنه‌برداری