شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۰
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی:

رضایتمندی مردم خراسان جنوبی با اجرای "طرح تحول سلامت" محقق شد

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: با اجرای طرح تحول سلامت شاهد کاهش چشمگیر پرداختی مردم در مراکز درمانی هستیم که موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.
رضایتمندی مردم خراسان جنوبی با اجرای "طرح تحول سلامت" محقق شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد فرهادی صبح امروز همزمان با سومین روز از هفته دولت در آیین افتتاح مرکز درمانی روستای تیغاب از توابع شهرستان قاینات اظهار داشت: در سایه طرح تحول سلامت شاهد کاهش چشمگیر پرداختی مردم در مراکز درمانی هستیم که موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.
وی افزود: امروزه در دور افتاده‌ترین مناطق و روستاها نیز خدمات بهداشتی – درمانی توسط حوزه بهداشت و درمان با استقرار پزشک، امکانات درمانی ، دارویی و غیره به بیماران ارائه می‌شود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: بیمارانی که نیاز به خدماتی مانند جراحی، بستری و غیره داشته باشند نیز به مراکز درمانی شهرستان‌ها و مراکز استان ارجاع می‌شوند.
فرهادی افزود: امروز همزمان با سومین روز از هفته دولت مرکز درمانی روستای تیغاب از توابع شهرستان قاینات در زمینی به مساحت 3 هزار مترمربع با زیربنای 500 متر و اعتباری بالغ بر 763 میلیون تومان از محل طرح تحول سلامت احداث شد.
وی بیا کرد: این مرکز درمانی شامل پزشک، ماما، دندانپزشک، داروخانه و غیره است و از خدمات این مرکز 9 روستا با هزار و 96 خانوار با جمعیت 3 هزار و 927 نفر بهره‌مند می‌شوند.
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۸۱۰۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , هفته دولت , طرح تحول سلامت