پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۹
امام جمعه فردوس:

وحدت مسلمانان مانع تجاوز به کشورهای اسلامی می‌شود/ کمک به مسلمانان میانمار یک وظیفه است

امام جمعه فردوس گفت: مصیبتی که اکنون در جهان اسلام اتفاق افتاده و شاهد جنایت علیه مسلمانان در میانمار هستیم ناشی از وجود تفرقه در کشورهای اسلامی است.
وحدت مسلمانان مانع تجاوز به کشورهای اسلامی می‌شود/ کمک به مسلمانان میانمار یک وظیفه است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا بابایی ماهانی، امام جمعه فردوس اظهار کرد: مصیبتی که اکنون در جهان اسلام اتفاق افتاده و شاهد جنایت علیه مسلمانان در میانمار هستیم ناشی از وجود تفرقه در کشورهای اسلامی است.
 وی با بیان اینکه جمعیت بسیار زیاد مسلمانان در دنیا به دلیل تفرقه اسیر سیاست‌های آمریکا و انگلیس شده‌اند، گفت: متاسفانه شاهد به آتش کشیده شدن مسلمانان میانمار هستیم و مجامع بین المللی کمکی نمی‌کنند.
 امام جمعه فردوس تصریح کرد: به گفته مقام معظم رهبری سیاست‌های بیگانه باعث این جنایت شده و تا زمانی که مسلمانان دست وحدت به یکدیگر ندهند، هر روز نقشه جدیدی توسط صهیونیسم جهانی و آمریکا علیه مسلمانان تدارک دیده می‌شود.
 بابایی ماهانی افزود: راه برون‌رفت از این مشکل وارد آوردن فشار اقتصادی و سیاسی به دولت میانمار است و مجامع اسلامی باید جلوی این جنایت را بگیرند.
 وی ادامه داد: هر زمان که مسلمانان موفقیتی کسب و دشمن را مایوس می‌کنند شاهد این‌چنین اقدامات و جنایاتی هستیم و اکنون نیز شکست مفتضحانه آمریکا در سوریه از دلایل این جنایت علیه مسلمانان است.
 امام جمعه فردوس با تاکید بر اینکه داشتن وحدت باعث جلوگیری از هر گونه تجاوز به کشورهای اسلامی می‌شود، گفت: کمک به مردم مظلوم میانمار وظیفه شرعی و ملی همه است و باید به هر شکل ممکن کمک کرد تا خطری این افراد را تهدید نکند.
 بابایی ماهانی خاطرنشان کرد: آمریکا در حال افول است و کشورهای زیادی از استعمار آمریکا خارج شده‌اند و به فضل الهی در سال‌های آینده ملت‌های مسلمان به آزادی و استقلال خواهند رسید.
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۸۵۷۶
کلمات کليدی: خراسان تایم , مسلمانان , تجاوز , وحدت