جمعه ۲۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶
جانشین فرمانده سپاه درمیان:

ایجاد بازدارندگی از دستاوردهای دوران دفاع مقدس است

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: ایجاد هراس و بازدارندگی در دشمن از دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است و هم اکنون دشمن با برنامه ریزی های مختلف به دنبال از بین بردن این دستاوردهاست.
ایجاد بازدارندگی از دستاوردهای دوران دفاع مقدس است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایرنا، سروان محمد فاطمی نسب روز جمعه در همایش پیاده‌روی خانوادگی در روستای بورنگ شهرستان درمیان افزود: به دلیل همزمانی ماه محرم و هفته دفاع مقدس به خوبی برای ما روشن است که شهدا با توسل به ائمه اطهار (ع) توانستند انقلاب را پیش ببرند.
وی بیان کرد: امنیت و آزادی امروز کشور، مرهون فداکاری های دوران پر افتخار دفاع مقدس است و روحیه انقلابی و از خودگذشتگی جوانان در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی سبب شد تا نهال انقلاب با خون جوانان این مرز و بوم آبیاری شود.
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: ملت ایران تاکنون در مقابله با دشمن ذره ای بیم و ترس نداشته و کسانی هستند که با خلق حماسه های مختلف نام خود را به عنوان مردمی معتقد، وفادار و ایثارگر در تاریخ بشریت ماندگار ساختند.
وی همچنین با تاکید بر اینکه نسل کشی مردم در میانمار، افغانستان، عراق، سوریه، بحرین و یمن برای جلوگیری از رشد جمعیت مسلمانان انجام می شود افزود: جنایاتی که در میانمار با کشتار مسلمانان بی گناه رخ می دهد، دل هر انسانی را به درد می آورد.
فاطمی نسب گفت: مدعیان دفاع از حقوق بشر باید سکوت خود را در قبال کشتار مسلمانان بی گناه در تمام نقاط جهان بخصوص مسلمانان میانمار بشکنند.
وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس هدف از برگزاری همایش پیاده روی را گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و نیز گسترش فرهنگ پیاده روی و ورزش همگانی ذکر و اضافه کرد: تبلیغات محیطی هفته دفاع مقدس در شهرستان متناسب با ماه محرم انجام شد.
خانواده های شرکت کننده در این پیاده روی عمومی مسیر سه کیلومتری میدان شهدا تا حسینیه امام صادق (ع) روستای بورنگ را طی کردند.
همچنین در این همایش به 40 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی از قبیل دوچرخه، پتو و کارت هدیه اهدا شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۸۶۳۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دستاورد , دفاع مقدس