چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۸
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی:

سپاه و بسیج آمادگی کامل برای همکاری با آستان امامزادگان باقریه دارد

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی گفت: مجموعه سپاه و بسیج سازندگی آمادگی کامل برای کمک و همکاری با آستان امامزادگان باقریه دارند البته باید برای آنها اعتباری آماده باشد تا نیروها جهادی و به صورت رایگان همکاری کنند .
سپاه و بسیج آمادگی کامل برای همکاری با آستان امامزادگان باقریه دارد
 
به گزارش سرویس فرهنگی خراسان‌تایم سردار علی قاسمی در حاشیه مراسم غبارروبی مزار امامزادگان باقریه اظهارداشت: اولین سری حضورم جهت غبارروبی در این مکان بود و این حضور در این مکان توفیقی بود که نصیبم شده است.
وی افزود: شهدای باقریه دشمن‌ستیز بودند و برعلیه ظلم قیام کردند لذا از این جهت الگوی ما هستند و باید ادامه دهنده راه آن‌ها باشیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی در خصوص حمایت سپاه و بسیج از آستان امازادگان باقریه گفت: مجموعه سپاه و بسیج سازندگی آمادگی کامل برای کمک و همکاری با آستان امامزادگان باقریه دارند البته باید برای آنها اعتباری آماده باشد تا نیروها جهادی و به صورت رایگان همکاری کنند زیرا اعتباری ازخودشان ندارند و همانند اردوهای جهادی می‌توانند همکاری کنند.
قاسمی ادامه داد: در خصوص فعالیت های فرهنگی، مجموعه سپاه و بسیج آمادگی دارند تا به صورت مداوم و فعال حضور داشته باشند و این به خاطر خصلت بسیجی و جهادی بودن این نیروها می‌باشد.
وی در خصوص نمایشگاه و سخنرانی‌های هفته دفاع مقدس در آستان مقدس امامزادگان باقریه گفت: سعی شود سخنرانی‌هایی که در این مکان بعد از نماز مغرب و عشاء در هفته دفاع مقدس صورت می‌گیرد سریع و بلافاصله بعد از نماز مغرب و عشاء باشد تا مردم بتوانند از آن‌ها استفاده کنند و به هیات خودشان نیز برسند و حسینیه‌ها و هیئت‌ها بخاطر برنامه‌های این مکان خالی نشود..
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۸۸۶۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , امامزادگان باقریه , اوقاف و امور خیریه