جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴
امروز منتشر شد:

اطلاعیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص تجمع اعتراض آمیز به سخنان اخیر رئیس‌جمهور آمریکا

ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص تجمع سراسری گروه‌های مردمی امر به معروف و نهی از منکر در تهران در تاریخ جمعه ۳۱ شهریور پس از نماز جمعه، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
اطلاعیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص تجمع اعتراض آمیز به سخنان اخیر رئیس‌جمهور آمریکا
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص تجمع سراسری گروه‌های مردمی امر به معروف و نهی از منکر در تهران در تاریخ جمعه 31 شهریور پس از نماز جمعه، اطلاعیه مهمی صادر کرده است.
در این اطلاعیه آمده است: «بدین‌وسیله به اطلاع عموم مردم مؤمن و انقلابی تهران می‌رساند، با توجه به دعوت شورای محترم هماهنگی تبلیغات اسلامی از عموم مردم شهید پرور تهران جهت برگزاری راهپیمایی پس از اقامه نماز جمعه از محل دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب، در اعتراض و انزجار از یاوه‌گویی‌های بی‌شرمانه و وقیحانه اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، لذا در راستای یکبارچگی و هماهنگی با برنامه اعلامی از سوی شورای محترم هماهنگی تبلیغات اسلامی، برنامه تجمع سراسری گروه‌های مردمی امر به معروف و نهی از منکر نیز روز جمعه همگام با امت حزب الله و شهید پرور، پس از اقامه نماز جمعه از دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب برگزار خواهد شد.
ضمناً سایر برنامه‌های پیش‌بینی شده از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران در بخش پایانی این تجمع، از جمله تلاوت قرآن کریم، ذکر مصیبت و مداحی به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، شعارگویی و قرائت قطعنامه پایانی در ضلع شمال غربی میدان انقلاب برگزار خواهد شد.
ستاد امر به معروف و نهی از منکر از عموم مردم شریف و شهید پرور تهران جهت حضوری حماسی در این تجمع در راستای ترویج فریضه اساسی امر به معروف و نهی از منکر دعوت به عمل می‌آورد».
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۸۹۷۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تجمع , ستاد امر به معروف و نهی از منکر