جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۳
خطیب جمعه طبس:

اجازه دخالت در امور کشور را به هیچ قدرتی نمی دهیم

خطیب جمعه طبس با بیان اینکه خوابهای غرب تحقق پیدا نخواهد کرد، گفت: ایران اسلامی اجازه دخالت هیچ قدرتی را در امور کشور را نمی دهد.
اجازه دخالت در امور کشور را به هیچ قدرتی نمی دهیم
 

به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام احمد مودب درجمع نمازگزاران شهرستان طبس گفت: امربه معروف و نهی از منکر شامل انکار به دل، انکار به زبان و قیام به سیف است که در عاشورا در اوج خود قرار گرفت.

وی افزود: از نهضت امام حسین (ع) باید درس گرفت که هرکس با خدا و دین خدا ستیز دارد و مقابله میکند و مرتکب گناه میشود دردل ما جا نداشته باشد.

حجت السلام مودب تاکید کرد: اگر تمایل به فرهنگ غرب و گناهکاری در دلی وجود داشته باشد خود را مومن نداند، اگر تمایل به زشتی و مخالفت با اهل بیت(ع) در دل کسی باشد نمیتواند خود را مومن بداند.

وی ادامه داد: این چنین انسانی اگر به بهشت هم برود از صدقه سر مومنین خواهد بود و نه بخاطر اعمال خودش.

وی به آغاز سال تحصیلی اشاره کرد و گفت: با فرا رسیدن مهر شهر زنده می شود و نشاط درجامعه دمیده می شود.

وی افزود: امید داریم مسیر کلی نظام آموزشی به سمت خیر و خوبی و ارزش های انقلاب اسلامی حرکت کند.

به گفته وی آخرین ترفند دشمنان تحت عنوان ۲۰۳۰ ارائه شد که آن هم توسط رهبر مدبر ایران اسلامی خنثی شد .

حجت الاسلام مودب گفت: اخیرا در برخی کتب درسی پاره ای از دروس جهادی و انقلابی از سیستم و کتاب های آموزشی حذف شده است که یکی از آن نمونه ها تصویر شهید فهمیده است که اگرچه امروز آموزش و پرورشی رو به رشد داریم اما این حرکات خزنده جای تامل و اقدام مناسب دارد.

وی به سخنان زیبا و مواضع قاطع وانقلابی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل اشاره کرد که مشتی کوبنده بر دهان دشمنان و امریکا بود و افزود: ایران اسلامی اجازه اینکه آنها بخواهند در امور ما دخالت کنند را نمی دهد و مسئولین از این پس بگونه ای عمل خواهند کرد که دشمن بداند این یک نرمش قهرمانانه بود و خوابهای غرب تحقق پیدا نخواهد کرد.

وی در خصوص روز جهانگردی گفت: خدا نکند این مورد به آسیبی فرهنگی تبدیل شود.

وی در ادامه افزود: منطقه ما بیشترین فعالیت ها را در بحث گردشگری داشته است اما نظارتی جدی از ناحیه مسئولین لازم است که مثل سال گذشته در ماه محرم گروهی که شبیه به مسلمان نبودند دراین شهر چرخیدند و چرخانده شدند.

خطیب موقت طبس گفت: اگر مسئولین دقت نکنند همان مصیبت سال قبل پیش خواهد آمد و مردم در صورت لزوم اقدام خواهند کرد و امیدواریم مشکلی برای شهرستان ایجاد نشود و تدابیر لازم انجام شود .

انتهای پیام/4

Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۸۹۹۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دخالت , امور کشور , خطبه های نماز جمعه