شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۵
مدیر آموزش و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی خبرداد:

برگزاری آزمون آنلاین طرح توانمندسازی مربیان نهضت سوادآموزی در خراسان‌جنوبی

مدیر آموزش و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی از برگزاری آزمون آنلاین طرح توانمندسازی مربیان نهضت سوادآموزی در جهاددانشگاهی استان خبر داد.
برگزاری آزمون آنلاین طرح توانمندسازی مربیان نهضت سوادآموزی در خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، مجتبی ابراهیمی اظهار کرد: خروجی این دوره آموزشی که طبق تفاهم‌نامه همکاری با جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود، در طول تحصیل ارزیابی می‌شود تا میزان کارآیی و اثربخشی آن برای مربیان و معلمان مشخص شود. 
وی کیفیت برگزاری آزمون در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان را از لحاظ فضای فیزیکی و تجهیزات، بسیار مناسب خواند و افزود: با توجه به بازخورد، نظرسنجی و درصد قبول‌شدگان می‌توان کیفیت آموزش و سطح سؤالات آزمون پایانی را در آینده تعیین کرد. 
مدیر آموزش و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی برگزاری آزمون آزمایشی برای فراگیران این دوره را در کاهش استرس و آمادگی برای شرکت در آزمون نهایی را مفید اعلام کرد و ادامه داد: برگزاری آزمون پایانی این دوره برای 250 نفر تا مهرماه امسال ادامه خواهد داشت. 
ابراهیمی اظهار کرد: به قبول‌شدگان در این دوره گواهینامه صلاحيت حرفه‌اي معتبر با عنوان فنون و مهارت‌هاي تدريس به مدت 126 ساعت اعطا می‌شود. 
وی خاطرنشان کرد: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و توجه ایشان به حوزه سوادآموزی، تلاش بر این است با برگزاری این دوره‌ها و برنامه‌های عملیاتی در این حوزه، بی‌سوادی را ریشه کنیم. 
گفتنی است؛ آزمون آنلاین توانمندسازی آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی روزانه در نوبت صبح و بعداز ظهر در مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت شماره یک جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی برگزار شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۹۰۴۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نهضت سوادآموزی , توانمندسازی , مربیان