يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۱
مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی:

رمز پیروزی رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس اطاعت و تبعیت از ولایت فقیه بود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: رمز پیروزی رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس اطاعت و تبعیت از ولایت فقیه بود.
رمز پیروزی رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس اطاعت و تبعیت از ولایت فقیه بود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین معصومی صبح امروز در همایش تکریم فعالان کتاب و کتابخوانی در حوزه دفاع مقدس اظهار داشت: اصل دفاع اصل پذیرفته شدنی بر اساس فطرت و غریزه انسانی و حیوانی است.
وی افزود: همه انسان‌ها از خود، فرهنگ و ناموس خود دفاع می‌کنند و خداوند ذات انسان را به گونه‌ای آفریده است که در برابر آسیب‌ها مقابله کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر دفاع از ناموس، دفاع از آزادی، ارزش‌های انسانی و مملکت باشد ارزشمند است، افزود: در طول تاریخ انسان‌هایی بودند که شاید اعتقادی به خدا نداشته باشد اما برای دفاع ارزش‌ها به پا خواستند.
وی با بیان اینکه اگر دفاع تحت مدیریت یک امام باشد ارزش فوق‌العاده‌ای دارد مانند حادثه کربلا که امام معصوم مدیریت این دفاع را دارد و جان خود را فدای ارزش‌ها می‌کند، افزود: در 8 سال دفاع مقدس همه مردم اعم از زن و مرد پشت سر امام در امر دفاع مقدس به پا خواستند و این امر با هر فرهنگ و مذهب و قومیتی تحت پرچم ولی فقیه بوده است.
وی خطاب به فعالان کتاب و کتابخوانی افزود: چیزی که شهدا را زنده نگه می‌دارد اثر و آثار فعالان کتاب و کتابخوانی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز بیش از 40 میلیون کاربر در تلگرام هستند گفت: این کانال‌ها به دنبال ترویج فرهنگ غربی هستند.
معصومی با بیان اینکه هجمه‌ای که ضد فرهنگ جامعه ما امروز انجام می‌شود بی‌سابقه است بیان کرد: آنچه که در مقابل این ضد فرهنگ باید بایستد قلم شما و نوع قلم و نوشتار شما است.
وی با بیان اینکه تأثیر کتاب و قلم در این زمان و هجمه‌های مختلف دشمن بسیار زیاد است تصریح کرد: کار شما بسیار سخت و ارزشمند است.
در پایان همایش تکریم فعالان کتاب و کتابخوانی در حوزه دفاع مقدس از کتاب "زن و سنگر" رونمایی شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۹۰۶۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ولایت فقیه , دفاع مقدس