پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۹
مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی:

همایش "نکوداشت فرهنگ استاندارد" در خراسان جنوبی برگزار شد

مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی گفت: همایش نکوداشت فرهنگ استاندارد در خراسان جنوبی با حضور مدیرکل نظارت براجرای صنایع غیرفلزی سازمان ملی استاندارد ایران، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی و جمعی از مدیران و تولیدکنندگان استانی برگزار شد.
همایش "نکوداشت فرهنگ استاندارد" در خراسان جنوبی برگزار شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا مروی‌مقدم در همایش نکوداشت فرهنگ استاندارد اظهار داشت: امروزه مردم در مباحث استاندارد پیشرفت‌های چشمگیری داشته و دقت لازم را دارند که این امر مسئولیت ما را در سازمان استاندارد  چند برابر می‌کند.
مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی با اشاره به شعار امسال روز جهانی استاندارد با عنوان "استاندارد، شهرها را هوشمند می‌کنند" گفت: با گسترش استانداردهای بین‌المللی مختلف و پیاده‌سازی آن می‌توانیم شیوه‌های کارآمدی در ساخت یک شهر هوشمند به کار بگیریم.
وی افزود: امروزه استانداردها در زندگی روزه‌مره مردم دخیل هستند و نمی‌توانیم استانداردها را از زندگی شهری مردم، کالا و خدمات جدا کرد و با توجه به گسترش حوزه استاندارد می‌توانیم آن را در بخش‌های مختلف شهری و زندگی مردم نظیر حمل و نقل یا فناوری اطلاعات مشاهده کرد.
مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی گفت: ارتقاء سطح خدمات شهری مستلزم به کارگیری استانداردهای لازم است تا شاهد هوشمند شدن شهرها باشیم.
مروی‌مقدم بیان کرد: سازمان ملی استاندارد به عنوان مرجع استاندارد در راستای همکاری با شهرداری‌ها و سازمان‌های مدیریت شهری برای هوشمندسازی شهرها آمادگی کامل دارد.
در این مراسم از واحدهای تولیدی نمونه در راستای استاندارد و همچنین دستگاه‌هایی که بیشترین همکاری را با اداره کل استاندارد داشته‌اند قدردانی شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۹۵۴۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , همایش , استاندارد