جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
امام جمعه زیرکوه:

ترامپ صورت آشکار شیطان بزرگ است

امام جمعه زیرکوه گفت: آمریکا شیطان اکبر، ریشه تمام ناامنی‌ها و دشمن حکومت‌های مستقل و به تبع ‌ترامپ صورت آشکار شیطان بزرگ آمریکا است.
ترامپ صورت آشکار شیطان بزرگ است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا مرتضایی نیا ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: تقوا حریم‌نگهداری خداوند است و یکی از معانی تقوا این است که در محضر خدا هستید و خدا شما را مراقبت می‌نماید زیرا هیچ رفتاری از او پوشیده نیست.
وی به حلول ماه صفر اشاره کرد و ‌گفت: ماه صفر ماه بلا و رنج‌آوری برای اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است و از جمله وقایع این ماه شهادت زید بن علی عالم آل محمد(ص) و اسارت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و همچنین شهادت دختر مظلوم و سه ساله اباعبدالله‌الحسین(ع) است.
امام جمعه زیرکوه به سالگرد درگذشت عالم مجاهد آیت الله مهدوی کنی رئیس خبرگان رهبری اشاره و وی را مرد روزهای سخت فقیهی، پارسا و سیاستمداری صادق دانست.
مرتضایی‌نیا به عصبانیت آمریکا از جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: این عصبانیت ناشی از اقتدار ایران و اینکه با سال‌ها جنگ و تحریم و فتنه ۸۸ نتوانستند ما را به زانو در آورند می‌باشد.
وی افزود: کشوری که در رژیم طاغوت در بسیاری از مظاهر پیشرفت مادی و معنوی عقب‌افتاده بود امروز با اقتدار نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کرده است.
امام جمعه زیرکوه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر دشمن‌شناسی اشاره کرد و‌ گفت: با فصل الخطاب قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری دشمن‌شناسی و شناخت رفتارهای او، عدم اعتماد به القائات دشمن، جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی و دچار غفلت نشدن را سرلوحه کار قرار دهیم.
مرتضایی‌نیا عنوان داشت: آمریکا شیطان اکبر، ریشه تمام ناامنی‌ها و دشمن حکومت‌های مستقل و به تبع ‌ترامپ صورت آشکار شیطان بزرگ آمریکا است.
وی به آزادی کرکوک توسط نیروهای عراقی اشاره کرد و گفت: با این اتفاق فتنه‌گری دشمن خنثی شد.
امام جمعه زیرکوه در پایان با اشاره به راهپیمایی عظیم اربعین حسینی رعایت قانون و نکات اخلاقی را بهترین بستر برای زیارت اربعین عنوان کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۹۷۸۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تحریم , ترامپ