پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی بیرجند:

2276 دانشجو در دانشگاه صنعتی بیرجند مشغول به تحصیل هستند

معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: در حال حاضر 2276 دانشجو دانشجو در دانشگاه صنعتی بیرجند مشغول به تحصیل هستند.
2276 دانشجو در دانشگاه صنعتی بیرجند مشغول به تحصیل هستند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، حمید گرانیان اظهارکرد: درحال حاضر 2276 دانشجو در دانشگاه صنعتی بیرجند مشغول به تحصیل هستند که از این تعداد، 1799 دانشجو روزانه، 476 دانشجو شبانه و یک دانشجوی آزاد هستند. 
وی با اشاره به اینکه در ترم جاری رشته‌ جدیدی به دانشگاه اضافه نشده است، افزود: متاسفانه هیچ یک کدرشته‌های موجود در دانشگاه صنعتی بیرجند در ترم جدید به حد نصاب نرسید و تنها 420 دانشجوی جدیدالورود در مقطع کارشناسی داشته‌ایم. 
معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی بیرجند ادامه داد: درحال حاضر 10 کدرشته در دانشگاه صنعتی وجود دارد که می‌توان به مهندسی معدن، عمران، شیمی، مکانیک، مواد و متالورژی، صنایع، کامپیوتر، علوم کامپیوتر، علوم مهندسی و آمار و ریاضی اشاره کرد. 
گرانیان با بیان اینکه 66 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در دانشگاه صنعتی مشغول به تحصیل هستند، گفت: 22 دانشجو در رشته مهندسی معدن گرایش اکتشاف، 32 دانشجو در رشته مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید، 12 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و 28 دانشجو در رشته مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید در مقطع کارشناسی ناپیوسته درحال تحصیل هستند. 
وی یادآورشد: درحال حاضر 15 دانشجو از کشورهای افغانستان و عراق در دانشگاه صنعتی بیرجند مشغول به تحصیل هستند. 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۹۹۸۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دانشجویان , دانشگاه صنعتی بیرجند