سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۵
محسن نخعی:

حرف ابراهیم‌ حاتمی‌کیا،حرف دل تمام مردم ایران بود

محسن نخعی: حرف ابراهیم حرف دل تمام ملت ایران بود ، حرف هنر بود که خود را وابسته به نظام، شهدا و انقلاب میدانست .
حرف ابراهیم‌ حاتمی‌کیا،حرف دل تمام مردم ایران بود
 
۲۲ بهمن ماه امسال سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به گفته رهبر عزیزمان واقعا تماشایی رقم خورد .
مردم شریف ایران با این که از بیرون هدف فشارهای سنگین فرهنگی و اقتصادی هستند و از داخل عدم مسئولیت پذیری و کم کاری مسئولین را تحمل می‌کنند ، به بهترین نحو در راهپیمایی امسال حضور یافتند و این حضور تعجب مخالفان نظام را برنگیخت و مشتی شد بر دهان مزدوران غربی و عناصر معاند که با خیال خام خود سعی در براندازی نظام دارند .
رئیس دولت همین نظام شکوهمند و مقتدر به جای تشکر از حضور ده‌ها میلیونی ملت ایران و بیان اقتدار ملی ، انگار که سخنگوی فتنه شد و بنی صدر گونه راه خروج از بن بست سیاسی را همه پرسی دانست . چنین فردی حضور مردم را مغایر با منافع اشرافی و تفکر غربگرایی خود دانسته و ناکارآمدی خود را با متلک پرانی منافقانه می‌پوشاند .
اینها نمیدانند که رای مردم به این زودی‌ها فراموش نمی‌شود . از جناب روحانی انتظار میرفت که مقلد مکتب سیاسی امام و پشتیبان منویات رهبر معزز انقلاب باشند نه این که با فرافکنی و وحدت شکنی و همسوئی با بدخواهان نظام بر روی ناکارآمدی دولت خود سرپوش بگذارند .
شب همین روز فریاد من وابسطه‌ام ابراهیم حاتمی‌کیا را شنیدیم در حالی که این وابستگی توسط برخی مورد تمسخر قرار میگرفت . حرف ابراهیم حرف دل تمام ملت ایران بود ، حرف هنر بود که خود را وابسته به نظام‌ شهدا و انقلاب میدانست .
دلهای این مردم وابسطه است به انقلاب و رهبری و این همراهی مردم با نظام و رهبری نشان همین وابستگیست، هر چند افرادی بخواهند به نام مردم پای افرادی را که جلوی رای مردم ایستادند را پیش بکشند . جریانهایی که حول این افراد شکل میگیرد هرگز نمیتواند برای خود بدنه‌ی مردمی درست کند و مردم را به انقلاب و رهبری بدبین کند . به نظر من اینها به جای این که بازیچه دست دشمنان انقلاب شوند و آب به آسیاب دشمن برزند باید یکبار برای همیشه مقابل مردم ایران زانو بزنند و به خاطر خیانتهایی که به ملت کردند عذرخواهی کنند
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۲۴۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , روحانی , فجر