جمعه ۱۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۸
مسئول آموزش و توانمندسازی دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی خبرداد:

برگزاری دوره‌های آموزش سواد فضای مجازی توسط کارشناسان مجرب سازمان فضای مجازی سراج

بهترین راه کاهش آسیب‌های فضای مجازی آشنا کردن کابران اینترنت با مزایا، امکانات اقتصادی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی است.
برگزاری دوره‌های آموزش سواد فضای مجازی توسط کارشناسان مجرب سازمان فضای مجازی سراج
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم، محمدامین کریمی،مسئول آموزش و توانمندسازی دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی پیرامون فضای مجازی نوشت؛
با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به استفاده صحیح از فرصت‌های فضای مجازی و از آن جایی که این ابزار فرصتی بی‌بدیل برای حضور در عرصه فرهنگی است، بهترین راه کاهش آسیب‌های فضای مجازی آشنا کردن کابران اینترنت با مزایا، امکانات اقتصادی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی است. لذا آموزش تخصصی و صحیح استفاده از فضای مجازی، امروزه جزو اولویت‌های اصلی جامعه است.
کارگاه‌های سواد مجازی به صورت تخصصی تنها از طریق دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی و توسط اساتید مورد تایید این مجموعه برگزار می‌شود.
طبق صحبت‌های صورت گرفته با مسئولین سازمان تبلیغات اسلامی استان، این دفتر آمادگی خود را جهت اعزام کارشناسان مجرب و متخصص خود، به مساجد شهرستان‌های برگزار کننده اعتکاف اعلام نموده و مورد توجه و استقبال قرار گرفت.
 امسال برای دومین بار دوره‌های آموزش سواد فضای مجازی در مساجد شهرستان‌های بیرجند، طبس، نهبندان و دیهوک، زیرکوه، فردوس و بشرویه برای معتکفین برگزار می‌شود.
این مهم امسال هم در برنامه‌های اعتکاف مساجد مورد توجه قرار گرفت و در این راستا بیش از ۳۰ کارگاه آموزشی در مدت ۲روز ویژه معتکفین برگزار خواهدشد.
 این مجموعه آمادگی دارد دوره‌های تخصصی سواد فضای مجازی را در بین همه اقشار جامعه و شهرستان‌های خراسان جنوبی برگزار کند. متقاضیان برای حضور در این دوره‌ها می‌توانند با شماره 09156659916 تماس بگیرند و درخواست خود را برای برگزاری دوره‌ها اعلام کنند.


انتهای پیام/4


 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۴۶۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سراج , فضای مجازی