سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵
محمد امین کریمی:

رژیم غاضب کودک‌کش

محمد امین کریمی: نابودی رژیم صهیونیستی نه تنها یک آرمان، بلکه حقیقتی است که إن‌شاء‌الله به زودی همه شاهد این امر خواهند بود.
رژیم غاضب کودک‌کش
 
نابودی رژیم صهیونیستی نه تنها یک آرمان، بلکه حقیقتی است که إن‌شاء‌الله به زودی همه شاهد این امر خواهند بود.
امروز متاسفانه شاهد محقق شدن شعارهای مهم دونالد ترامپ در کارزار انتخابی بودیم؛ همین امر انتقال غیر قانونی سفارت آمریکا به بیت‌المقدس خود نمونه‌ای از خوی مستکبرانه آمریکایی‌ها در قبال فلسطین است. چرا که آنان فقط فلسطین را مخاطب خود قرار نداده‌اند بلکه هدف، ضربه وارد کردن به اسلام است چرا که قدس قبله اول مسلمانان است.
تحرکات اخیر این رژیم کودک‌کش و شهادت تعدادی از عزیزانمان در سوریه نیاز به واکنش مقتدرانه و درخور دارد ولی متاسفانه عکس‌العملی درخور از هیچ جایی مشاهده نمی‌شود.
لذا تدابیر بیش از پیش دستگاه دیپلماسی می‌طلبد و ان شاءالله که شاهد پاسخ قاطع وکوبنده درخور سپاه قدس به اقدامات خصمانه رژیم غاصب صهیونیستی را شاهد خواهیم بود تا بار دیگر شاهد دست درازی رژیم صهیونیستی به مواضعمان نباشیم. بی شک این دست اقدامات که در راستای تمدید حیات نباتی رژیم غاصب صهیونیستی صورت می گیرد، تاثیری در وعده حق نابودی اسراییل تا آینده ای نه چندان دور ندارد. فرزندان انقلاب اسلامی همانطور که با خون و باور خود ریشه درخت فاسد داعش را از بن برکندند، این بار نیز راس فتنه و شر مطلق را از حیاط ساقط خواهند کرد تا ان شاءالله دروازه های فرج بر روی امت اسلامی گشوده شود.

انتهای‌پیام/2/
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۱۷