يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۲
امام جمعه فردوس:

شورای نگهبان به تخلفات انتخاباتی استاندار رسیدگی کند

امام جمعه فردوس گفت: شورای نگهبان و وزارت کشور به تخلفات آشکار انتخاباتی استاندار خراسان‌جنوبی رسیدگی کند تا بی طرفی کامل در برگزاری انتخابات آینده عملی گردد.
شورای نگهبان به تخلفات انتخاباتی استاندار رسیدگی کند
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم ،حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا بابایی ماهانی امام جمعه فردوس در گفتگو با خبرنگار اعزامی ؛  با اشاره به اینکه هفته دولت که با حضور در مزار شهدای فردوس آغاز شد؛ خدمات دولت مطرح و برای موفقیت دولت مردان دعا کردیم، افزود: هم چنین در جمعه ای که در هفته دولت قرار داشت فعالیت های دولت را در خطبه ها مطرح کردم اما متاسفانه حضور استاندار در شهرستان حاشیه هایی ایجاد کرد که هفته دولت را در کام ما تلخ کرد.
 
وی استاندار خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در شورای اداری به روسای ادارات، ارگان‌ها و شورای شهر برخورد تندی داشتند که اکثرا از این حرکت ناراضی بودند و عصر همان روز جلسه‌ محرمانه ای در محل فرمانداری تشکیل و بدون حضور سرپرست فرمانداری، اعضای شورای شهر و روحانیت به نام نشست با احزاب به صورت تک حزبی جلسه پر حاشیه ای تشکیل دادند.
 
امام جمعه فردوس افزود: در این جلسه تلفن‌های همراه را در اول جلسه جمع آوری کردند فردی را که ناشناس تشخیص داده بودند از جلسه بیرون کرده و بحث های انتخاباتی مطرح کردند.
 
حجت الاسلام بابایی ماهانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نماینده عالی دولت رئیس ستاد انتخابات در هر دوره ای است این نشست انتخاباتی یک تخلف آشکار است که باید وزارت کشور و شورای مطرح نگهبان نسبت به این قضیه تذکر لازم را بدهند که بی طرفی کامل در برگزاری انتخابات آینده عملی گردد.
 
وی متذکر شد: رهبر معظم انقلاب در دیدار هیات دولت سفارش فرمودند در باقی مانده فرصتی که دولت دارد به شدت از پرداختن به انتخابات آتی پرهیز کند و فرمودند "کار و عمل دولتی که سرکار است بهترین معرف است" لذا دولتمردان باید از پرداختن به مسائل حاشیه ای هم چون انتخابات و هم چنین از ایجاد التهاب در بین مردم پرهیز کنند.
 
امام جمعه فردوس بیان کرد: نکته دیگر بحث سرزمینی شهرستان است که در جوابیه ی وزارت کشور تکلیف مرزهای شهرستان مشخص است و دو راهی شهید زارع در مسیر بشرویه و کرمان متعلق به فردوس است و کارشناسی مجدد ضرورتی ندارد.
 
وی افزود: با توجه به انتزاع دو شهرستان بشرویه و سرایان از شهرستان فردوس، این شهرستان به شدت کوچک شده است به طوری که تنها یک بخش دارد و تعداد دهستان ها و روستاها بسیار کم است که تقاضای ما از مسوولان این است که تغییر دیگری در مرزهای جغرافیایی شهرستان ما ایجاد نگردد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۱
مرجع : خاورستان
کلمات کليدی: امام جمعه فردوس تخلفات فاحش استاندار انتخابات رسیدگی شورای نگهبان