سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۶
مسؤول رسانه‌ای همیاران انقلاب اسلامی خراسان جنوبی:

رکورد فساد اقتصادی در کشور، توسط دولت یازدهم شکسته شد

مسؤول رسانه‌ای همیاران انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه رکورد اختلاس در کشور شکسته شد، گفت: دولتی که شعار مبارزه با فساد اقتصادی سر می‌دهد هیچ خط قرمزی برای مبارزه با فساد برای خود نمی‌شناسد.
رکورد فساد اقتصادی در کشور، توسط دولت یازدهم شکسته شد
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری فارس؛مصطفی موسوی‌نژاد  در رابطه با اختلاس 8 هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار داشت: این حجم اختلاس در نهادی که کارکنان آن جزو کم‌درآمدترین کارکنان دولت هستند تاسف‌بار است.
وی افزود: رکورد اختلاس در کشور شکسته شد، در دولتی که شعار مبارزه با فساد می‌دهد و هیچ خط قرمزی برای مبارزه با فساد برای خود نمی‌شناسد.

مسؤول رسانه‌ای همیاران انقلاب اسلامی خراسان جنوبی بیان داشت: در این شرایط رئیس جمهور به‌جای حل مشکل، صورت مسأله را عوض می‌کند و وزیر را مجبور به استعفا می‌کند، جالب آنجاست که بین سه وزیر مستعفی، تنها وزیری که راضی به رفتن نبود آقای فانی بود.

موسوی‌نژاد اذعان داشت: آقای فانی مجبور به استعفا شد و اینگونه دولت پرده‌ای بر فساد 8000 میلیاردی کشید، آنچه انتظار می‌رود از ایشان، برخورد و ریشه‌کن کردن فساد است، نه پاک کردن تمام مسأله از بیخ و بن.
مسؤول رسانه‌ای همیاران انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: وزیر جدید هرچند بعید است که با فضای کنونی رأی بیاورد باید نخستین برنامه‌اش مشخص کردن داستان فساد 8000 میلیاردی باشد.

موسوی‌نژاد با بیان اینکه نمایندگان مجلس نباید در قبال این مسأله کوتاه بیایند، تصریح کرد: فضای دولت را که مشاهده می‌کنیم انگار نه انگار که چنین اتفاقی افتاده است، معلمان برای دریافت یک وام 2 میلیون تومانی باید ماه‌ها در صف انتظار باشند و ضامن ببرند در حالی که آقایان هزار میلیارد هزار میلیارد فساد می‌کنند.
وی ادامه داد: آنچه این وسط نمک بر زخم معلمان می‌پاشد این است که وزیر معرفی شده نه تنها سنخیتی با این وزارتخانه ندارد، بلکه در فتنه پرونده‌ای کدر دارد.

مسؤول رسانه‌ای همیاران انقلاب اسلامی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: با این اوضاع وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش رأی اعتماد نخواهد گرفت و وزارتخانه‌ای چون آموزش و پرورش همچنان در تلاطم باقی خواهد ماند.
موسوی‌نژاد بیان داشت: احتمال می‌رود آنچه در این وزارتخانه رخ دهد این باشد که در ماه‌های پایانی بازی‌های سیاسی بر حل مشکلات معلمان پیشی بگیرد و این وزارتخانه تمام عیار در اختیار انتخابات قرار گیرد چراکه انتخاب یک فرد با این سبقه چیزی جز این را برنمی‌تابد، مجلس باید با قاطعیت در مقابل این گزینه ایستادگی کند.

وی افزود: روزگاری برای قیمت گوجه رئیس جمهور را به مجلس می‌کشاندند و از او سوال می‌کردند، و امروز فسادی به این عظمت رخ می‌دهد! از مجلس انتظار می‌رود در صورت تداوم اصرار رئیس جمهور بر سرپوشی بر این فساد، بحث سوال از رئیس جمهور را پیش بکشند.

مسؤول رسانه‌ای همیاران انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: معرفی وزیر کنونی نخستین گام رئیس جمهور در راستای زمینه‌سازی برای سوال از رئیس جمهور است.
موسوی‌نژاد تأکید کرد: نمایندگان نباید از حق قشر عظیمی چون معلمان بگذرند، منتظر تصمیم قاطع نمایندگان برای رد صلاحیت کردن وزیر هستیم تا بدین‌وسیله امیدواری برای احقاق حق معلمین از بین نرود.
انتهای پیام/2248/پ/
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۴۸
کلمات کليدی: اختلاس ، نهاد ، صندوق ، موسوی نژاد ، خراسان جنوبی، بیرجند، خراسان، خراسان تایم،