چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵
به مناسبت هفته قرآن و عترت

ورک شاپ پوسترسازی در بیرجند برگزار می‌شود

معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ورک شاپ پوستر سازی با هدف ایجاد انگیزه در هنرمندان استان و همچنین به منظور زمینه‌سازی برگزاری جشنواره هفته قرآن و عترت در بیرجند برگزار می‌شود.
ورک شاپ پوسترسازی در بیرجند برگزار می‌شود
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری فارس؛ سید‌علی زمزم افزود: این ورک‌شاپ آموزشی با حضور استاد برجسته «غلامرضا بی باک»، ٢٥ و ٢٧ آبانماه سالجاری در زمینه پوسترسازی برگزار می شود.
وی یادآور شد: علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌ می‌توانند حداکثر تا تاریخ ٢٤ آبان ماه سالجاری با مراجعه به اداره امور هنری این اداره کل ثبت‌نام و برای کسب اطلاعات بیشتر  و ثبت نام با شماره تلفن ٠٩١٥١٦٤٣٥٤٧ تماس  و یا به سایت khj.farhang.gov.ir لینک دوره های آموزش هنر مراجعه کنند.
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی برداشت هنری از یکی از سوره های قرآن و ارائه آن در قالب پوستر، قصص قرآن را از اهم موضوعات این ورک‌شاپ برشمرد.
زمزم یادآور شد: شرکت کنندگان در این ورک‌شاپ علاوه بر اهدا گواهی معتبر آموزشی آثارشان برای شرکت در جشنواره قرآن و عترت استان  که در آذر ماه سالجاری به میزبانی خراسان جنوبی برگزار می شود راه خواهد یافت.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۴۵
کلمات کليدی: قرآن ، عترت ، نمایشگاه ، ورک شاپ ، معاون ، فرهنگ ،