شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۴
آیت‌الله عبادی:

لقب تندرو برای بسیجیان توطئه دشمن است

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی گفت: لقب تندرو برای بسیجیان توطئه دشمن است و با این القاب عقب نباید نشست.
لقب تندرو برای بسیجیان توطئه دشمن است
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری فارس؛ آیت‌الله سید علیرضا عبادی در دیدار فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج، اظهار داشت: روحیه بسیجی باید در وجود تک تک ایرانیان باشد، تا هیچ کس نتواند طمع کند.

وی ادامه داد: امروز تفکر بسیجی به مزاج دشمنان تلخ می‌آید و سبب شده تا با طعنه زدن و استفاده از القابی همچون تندرو بسیجیان را از راه به در کنند، که در اینجا با بصیرت و آگاهی نباید خام دشمن شویم.
عبادی با اشاره به وجود حس مالکیت در بین همه انسان‌ها بیان داشت: همه انسان‌ها مالک فرهنگ، عقیده، استقلال و ناموس خود نیز هستند اما متأسفانه عده‌ای به این مالکیت بی‌توجه هستند.

وی تأکید کرد: وظیفه هر مسلمانی است تا با اندیشه بسیجی از اندیشه، عقیده و استقلال خود دفاع کند.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: انقلاب ما اسلام ماست و رهبری این انقلاب هم فقیه عالم و جامع الشرایطی است که آگاه و بصیر است و بر همین اساس بیان این نقشه و راه بر اساس فقه امام خمینی(ره) بود و نظر شخصی او نبود، زیرا در حکومت اسلامی مردم حاکمان اصلی هستند و باید از مملکت خود دفاع کنند.

وی تأکید کرد: اما مشکل در این است که عده‌ای از نمایندگان مردم بعد از به دست آوردن تعدادی رأی از جانب مردم خود را حاکم و صاحب امر می‌دانند، در حالی که در واقع آنها فقط خدمتگزار مردم هستند و نمی‌توانند عقیده و فکر مردم را تغییر دهند.

عبادی افزود: خود مردم نیز به این امر واکنش نشان نمی‌دهند و پیگیری از حقوق خود را دنبال نمی‌کنند، که در اینجا آگاهی عمومی از وظایف ماست تا همه در چارچوب قانون به وظایف خود پایبند باشند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: اگر تفکر بسیجی نبود اکنون سوریه و عراق در دست دشمنان بود و امروز از دفاع مقدس یمن چیزی باقی نمی‌ماند و همچنین حزب‌الله لبنان که در واقع سمبل تفکر بسیجی است شکست می‌خورد پس لازم است تا بسیجیان تفکرشان را توسعه دهند و با افزایش کار و تلاش در مواقع سرنوشت ساز فرصت را از دشمن بگیرند تا دشمن بیش از این به فرهنگ و عقیده ما آسیب نرساند.

وی تصریح کرد: امروز دشمن به هر آنکه از خود دفاع می‌کند واژه تروریست را می‌دهد، اما اگر مسلمین با اندیشه بسیجی گسترده‌تر عمل کنند به طور حتم دشمن کاری از پیش نخواهد برد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۱۹
کلمات کليدی: عبادی ، توطئه ، دشمت ، سیاسی