چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی در جمع مردم طبس:

آمریکایی‌ها پایبند هیچ قانونی نیستند

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: غربی‌ها درست می‌گویند همه گزینه‌ها روی میز است و آنچه می‌توانند انجام می‌دهند و آنچه نمی‌توانند انجام دهند از اجرای آن عاجز بوده و ناتوان هستند، آمریکایی‌ها پای بند به هیچ قانونی نیستند.
آمریکایی‌ها پایبند هیچ قانونی نیستند
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری فارس؛آیت‌الله سید علیرضا عبادی سه‌شنبه‌‌شب در جمع مردم طبس در محل آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) اظهار داشت: بالاترین نعمت پروردگار نعمت هدایت است و ما باید از نعمات پروردگار حداکثر استفاده را ببریم.
وی با توجه به سخنان امام خمینی(ره) در خصوص انقلاب اسلامی تصریح کرد: سخنان امام بسیار کلیدی و ارزشمند بود و جملات کلیدی «انقلاب ما انفجار نور بود» و «انقلاب ما اسلام ما است نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه زیادتر» و در واقع این انقلاب معجزه بود و امام روی حقایق سخن گفته است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی افزود: ریشه این انقلاب در قرآن، حدیث و روایات آمده است و بلوک شرق و غرب برای مسلمان جایی نگذاشته بودند و در واقع این دو فرقه هر مانعی مقابل‌شان بود از سر راه بر‌می‌داشتند و اجازه حضور مسلمانان در جامعه را نمی‌دادند.

عبادی با توجه به کتب و روایات عنوان داشت: در یکی از کتب آمده است در آخرالزمان یکی از فرزندان من که نامش روح‌الله است قیام خواهد کرد و بی‌بصیرتی را برخواهد داشت و روشنی عقل و خرد به مردم خواهد داد.
وی ادامه داد: منابع زیادی در خصوص انقلاب و قیام امام خمینی(ره) منتشر شد و بزرگان زیادی این شرایط و زمان را پیش‌بینی کرده بودند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی افزود: آمریکای آن روز به هر کشوری اگر تنها یک چشم غره می‌زد، زهره می‌ترکاند و در کشور ما کسی جرات نمی‌کرد اسم امام را ببرد و در واقع این انقلاب اسلامی ما بود که جلوی غربی‌ها ایستاد.


عبادی با توجه به جریانات اخیر منطقه گفت: امروز همین جریان در سطح منطقه است و در واقع قیام‌ها سرکوب و کسانی که مخالف سلطه‌گران هستند نمی‌توانند نامی از انقلاب ببرند و بیداری اسلامی را فریاد بزنند.
وی تشریح کرد: غربی‌ها و سلطه‌گران نه با اسلام آمریکایی مخالف هستند نه با شیعه انگلیسی، آنها تنها با اسلامی که مرجعیت و فقه داشته باشد مخالف هستند.

این مسؤول افزود: غربی‌ها درست می‌گویند همه گزینه‌ها روی میز است و آنجه می‌توانند، آن را انجام می‌دهند و آنچه نمی‌توانند انجام دهند از اجرای آن عاجز بوده و ناتوان هستند، آمریکایی‌ها پای بند به هیچ قانونی نیستند.
نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: بر روی مسائل مهم وحدت داشته باشیم و حق و باطل در واقع مشخص است و باید سعی بشود از حق دفاع و در مقابل باطل ایستادگی کنیم.

عبادی در خصوص مسائل اقتصادی و فرهنگی گفت: اختلاف طبقاتی در کشور اسلامی ما نباید رشد کند و چنانچه به دنبال سیاست اهل بیت(ع) هستیم، سیاست آنان عدالت است و باید جلوی عده‌ای که پول‌ها و سرمایه‌های مملکت را دزدیده‌ و به خارج رفته‌اند گرفته شود.

وی یادآور شد: اگر دشمن در مسائل اقتصادی و فرهنگی در داخل کشور افرادی همسو و هم‌نظر و پیرو خود نبیند در این حوزه‌ها هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید و از دشمن هیچ کاری ساخته نیست و زمین‌گیر می‌شود.

عبادی با توجه به اینکه دشمن در کمین است، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کار را از دست انگلیس، اسرائیل و بیگانگان گرفت و در واقع در زمان رژیم پهلوی آنها بودند که دولت تعیین می‌کردند اما امروزه قانون اساسی ما این انتخاب را به ملت واگذار کرده است و طبق فرموده امام(ره) باید سعی کنیم انقلاب خود را به دست نامحرمان ندهیم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۹۷
کلمات کليدی: طبس ، نماینده ولی فقیه ، استان ، بیرجند ، قانون ، بی قانونی ، آمریکا