سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
نماینده مردم بیرجند در مجلس:

متاسفانه آقای روحانی از نجومی بگیران دفاع می‌کند/ اختلاس ها، جامعه اسلامی را جریحه دار کرد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در جوامع فعلی به ظاهر مسلمان، یکسری آفت هایی مشاهده می شود، گفت: آسیب هایی که در اسلام مشاهده می شود مربوط به اسلام نیست بلکه مربوط به نوع مسلمانی های جوامع فعلی است.
متاسفانه آقای روحانی از نجومی بگیران دفاع می‌کند/ اختلاس ها، جامعه اسلامی را جریحه دار کرد
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری خاورستان؛حجت الاسلام سید محمد باقرعبادی نماینده مردم شهرستان های بیرجند،خوسف ودرمیان در مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز در اجتماع نمازگزاران مسجد علی بن ابیطالب (ع) بیرجند ضمن تسلیت رحلت پیامبر و امام حسن مجتبی (ع)، اظهار کرد: مدت 14قرن از زمان پیامبر(ص) می گذرد و این در حالی است که روز به روز بر عظمت اسلام و تعداد مسلمانان افزوده می شود.

وی از قرآن، به عنوان بزرگترین کتاب انسان ساز یاد کرد و افزود: بزرگترین دانشمندان جهان پس از یک عمرتحصیل در مقابل قرآن،سرتعظیم فرودآورده اند.

نماینده مردم بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به این که تمام محتوای قرآن، دعوت به خیر و نیکی است، تصریح کرد: قرآن،سراسر معجزه است.
حجت الاسلام عبادی با بیان این که نماز نیز دارای اسراری است، خاطرنشان کرد: جزء جزء نماز،دربرگیرنده اسرار عظیمی است که حائز توجه است.

وی ضمن اشاره به اختلاس هایی که در سطح جامعه دیده می شود، یادآور شد: در نظر خداوند و قرآن،همواره اختلاس بد بوده و است و این در حالی است که متاسفانه در جامعه دیده می شود که عده ای که به اسلام و دین،چندان اعتقادی ندارند با انجام اختلاس،جامعه اسلامی را جریحه دار می نمایند.

نماینده مردم بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در کشور پیشرفته ای همچون ژاپن،بالاترین آمار خودکشی را در بین افراد شاهد هستیم، متذکر شد: علی رغم این که یک هزارم مشکلات دیگر جوامع ،در  کشور ژاپن دیده نمی شود،دلیل این همه افسردگی و خودکشی در این کشور و همچنین ممالک مشابه آن،به دلیل فقدان اسلام،ایمان،قرآن و وجود معارف اهل بیت عصمت و طهارت است.

حجت الاسلام عبادی با تاکید بر این که در آیات قرآن،کهنگی مشاهده نمی شود، بیان کرد: دانشمندان زیادی همچون ابوعلی سینا و ملاصدرا، اقدام به نوشتن کتابهای متعددی نموده اند که بعد از گذشت زمان،دیگر چندان کسی به مطالعه این کتاب ها رغبتی نشان نمی دهد و این در حالی است که در خصوص قرآن،این طور نیست و روز به روز،بر آمار مراجعه کنندگان به این کتاب کامل و عظیم افزوده می شود.

وی افزود: همانند قرآن،هیچ کتاب پرمحتوایی وجود نداشته و ندارد.
نماینده مردم بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به شخصیت والای نبی اکرم (ص)، بیان کرد: شخصیت هیچکس در تاریخ به اندازه شخصیت رسول خدا،والا و ارزشمند نبوده است.

حجت الاسلام عبادی  اضافه کرد: آسیبی که در اسلام است مربوط به خود اسلام نبوده بلکه مربوط به نوع مسلمانی هایی است که در جامعه فعلی دیده می شود.

حجت الاسلام عبادی در ادامه صحبت هایش خطاب به خانواده ها و نمازگزاران، ابراز کرد: خانواده ها سعی نمایند تا فرزندان شان را،قانونمند بار آورده و تنها به رفتن به جلسات قرآن و سایر جلسات مذهبی اکتفا ننمایند.
وی ضمن ابراز تاسف از برخی اتفاقاتی که در جامعه می افتد، گفت: برخی از مسائل جامعه اسلامی نگران کننده است به عنوان مثال شاهد بودیم که چندی قبل رهبر معظم انقلاب دستور دادند که باید دریافت کنندگان حقوق های نجومی مجازات شوند ولی متعاقب آن معاون رئیس جمهور ابراز کردند که کسانی که حقوق نجومی گرفته اند کار غیرقانونی نکرده اند بلکه پاداش پایان خدمت خویش  را دریافت داشته اند که مسائلی این چنینی برای جامعه اسلامی؛جای بسی تاسف دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۹۸
کلمات کليدی: عبادی ، روحانی، اختلاس ، دفاع ؛ نجومی ، نجومی بگیران