يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۹
حجت‌الاسلام ذوالنور:

هدف «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» مبارزه با فساد است/ این جبهه صرفاً سیاسی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» هدفش را مبارزه فساد اداری، فساد اقتصادی، فساد اجتماعی و همچنین اجرا و تحقق آرمان‌ها امام راحل و رهبر انقلاب اعلام کرده است. البته این جبهه صرفاً سیاسی نیست.
هدف «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» مبارزه با فساد است/ این جبهه صرفاً سیاسی نیست
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از تهران پارس؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس شورای اسلامی، در خصوص لزوم تشکیل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» در آستانه انتخابات اظهار داشت: باید به این جبهه توجه کرد تا انگیزه و اهمیت اهداف آن را متوجه شد. «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» هدفش را مبارزه فساد اداری، فساد اقتصادی، فساد اجتماعی و همچنین اجرا و تحقق آرمان‌ها امام راحل و رهبر انقلاب اعلام کرده است.

 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه به لزوم تشکیل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اشاره و افزود: در شرایط کنونی می‌بینید که نیاز به حرکت، تغییر، تحول و اقدامات جدی وجود دارد. تشکیل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» در نوبه خودش جدید و باید گفت که شروع خوبی است. شخصیت‌ها، نخبگان سیاسی، فرهنگی، اجتماعی اعم از نمایندگان مجلس از این جبهه حمایت کردند. البته این حمایت‌های افراد و گروه‌های انقلابی رو به گسترش است. بنابراین به‌زودی شاهد یک پیگیری و تغییر در عرصه‌ها و ابعاد مختلفی خواهید بود.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در ادامه به ماهیت این جبهه اشاره و متذکر شد: مبارزه با فسادها مستلزم یک عزم جدی است و نیاز به یک باور و اعتقاد دارد. بعد از عزم و باور برای مبارزه با فساد، به تشکیل یک تشکل و ساختار نیاز است و طبیعتاً این جبهه می‌تواند افرادی که می‌توانند در ارکان نظام اعم از دستگاه‌های اداری و اجرایی کشور تغییر ایجاد کنند و آن را بهبود دهند، شناسایی و جذب کنند که در نهایت تشکیل و سازمان‌دهی گروه های تخصصی در زمینه‌های مختلف منشأ تغییرات و تحولات خواهد شد.

عضو فراکسیون ولایت مجلس در ادامه بیان داشت: چنانچه تعدادی از مسئولین خوش‌فکر، متفق، بااراده، و عزم راسخ به این اصول، آرمان‌ها و اعتقادات به عرصه‌هایی که کشور مشکل دارد، ورود کند، طبیعتاً می‌تواند اثرگذار باشند.

حجت‌الاسلام ذوالنور در خاتمه به ویژگی‌های «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اشاره و متذکر شد: ویژگی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» این است که این جبهه صرفاً یک جبهه سیاسی نیست و مانند احزاب صرفاً با ساختار سیاسی بنا نشده است، بلکه در حقیقت یک جبهه مردمی است و اعضای این جبهه حول آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب جمع شده‌اند؛ بنابراین با توجه به اهداف این جبهه امیدوارم که منشأ تغییرات بسیاری باشد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۰۶
کلمات کليدی: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی،فساد اداری، به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری ؛،انتخابات 96