يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰
مدیرعامل خیریه حضرت عباس(ع) طبس خبر داد

کمک بیش از 620 میلیون ریالی به نیازمندان و ایتام طبس/ بیماران سرطانی حمایت می‌شوند

مدیرعامل مؤسسه خیریه حضرت عباس(ع) طبس گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه در مجموع 622 میلیون و 641 هزار ریال به خانواده‌های نیازمند و ایتام کمک شده است که در مدت مشابه سال قبل 388 میلیون و 295 هزار ریال بوده است.
کمک بیش از 620 میلیون ریالی به نیازمندان و ایتام طبس/ بیماران سرطانی حمایت می‌شوند
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ سید حسن ارغوانی در طبس، اظهار داشت: مؤسسه خیریه حضرت عباس(ع) طبس از سال 1384 تأسیس و در حال حاضر بیش از 2 هزار نفر مددجو و معلول زیرپوشش دارد.

وی تصریح کرد: این مؤسسه خیریه یکی از پیشگامان مؤسسات شهرستان طبس است که در راستای خدمت به معلولان، خدمت به زنان سرپرست خانوار، پیشگیری از آسیب‌ها و معضلات اجتماعی و مشارکت‌های مردمی فعالیت می‌کند.

مدیرعامل مؤسسه خیریه حضرت عباس(ع) طبس عنوان داشت: در سال جاری با توجه به مشکلات اشتغال معلولین با همکاری اداره بهزیستی شهرستان طبس، 175 میلیون تومان در زمینه اشتغال به افراد تحت پوشش تسهیلات ارائه شده است.

ارغوانی در تشریح طرح‌های اشتغال افزود: مهم‌ترین طرح‌های اشتغال ایجادشده در سال‌های گذشته کشاورزی، خیاطی، قالیبافی، گلدوزی، آرایشگری و دامپروری بوده است و در حال حاضر مددجویان و معلولینی که در این مؤسسه خیریه پرونده حمایت داشته باشند می‌توانند برای ثبت‌نام و اقدامات بعدی به این مؤسسه مراجعه کنند.
وی بیان داشت: در سه ماهه سوم امسال مجموع کمک‌های صورت گرفته به موسسه خیریه حضرت عباس(ع) طبس 327 میلیون و 170 هزار ریال بوده که نسبت به سال قبل که 126 میلیون و 160 هزار ریال بود، بیش از 200 میلیون ریال رشد داشته است.

مدیرعامل مؤسسه خیریه حضرت عباس(ع) طبس ادامه داد: امور مشارکت‌های این موسسه طی سه ماهه سوم سال جاری در مجموع مبلغ 222 میلیون و 300 هزار ریال به صورت نقدی به نیازمندان شهرستان و روستاهای اطراف کمک کرده است.

ارغوانی تصریح کرد: همچنین در این مدت در مجموع معادل مبلغ 104 میلیون و 870 هزار ریال کمک‌های غیرنقدی جمع‌آوری شد که از مهم‌ترین آنها امور درمانی، مسکن، پوشاک، خواروبار، لوازم منزل، سبد غذایی، گوشت و امور آموزشی بوده است.
وی در خصوص مجموع کمک‌های مردمی از ابتدای سال تا پایان سه ماهه سوم گفت: در این 9 ماه در مجموع 622 میلیون و 641 هزار ریال به خانواده‌های نیازمند و ایتام اختصاص یافته است که در مدت مشابه سال قبل 388 میلیون و 295 هزار ریال بوده است.

مدیرعامل مؤسسه خیریه حضرت عباس(ع) طبس اضافه کرد: همشهریان عزیز با دریافت صندوق صدقات، تحویل خوراکی، گوشت قربانی و نذری، افطاری، فطریه و زکات، لباس دست دوم و نو، لوازم منزل و سایر نذورات می‌توانند به خانواده‌ها و همشهریان نیازمند خود کمک کنند و این موسسه آماده دریافت هدایای خیران عزیز در تمامی ساعات شبانه‌روز است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۷۸
کلمات کليدی: میلیون ؛ ریال ، اقتصاد ، طبس ، کلیه ، دل