يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳
حادثه ای در خیابان مدرس بیرجند/

سقوط دختر جوان 25 ساله تایید شد

شب گذشته یک دختر جوانی از بلندی سقوط کرده بود که پس از نیم ساعت در بیمارستان فوت کرد.
سقوط دختر جوان 25 ساله تایید شد
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خاورستان؛ دکتر احمدی، رئیس بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند  در خصوص مرگ دختر جوانی در بیرجند، اظهارکرد: شب گذشته ساعت 18:49 دختر جوان 25 ساله ای را به بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند منتقل کردند.
 
وی افزود: این فرد که از بلندی سقوط کرده بود دچار ترومای شدید سر و گردن و آسیب شدید در این ناحیه شده بود.
 
رئیس بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند گفت: این فرد مجهول الهویه است و پس از 30 دقیقه زنده بودن، فوت کرد.
 
سرهنگ سید غلامرضا حسینی رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی اظهارکرد: در ساعت 18 و 39 دقیقه شب گذشته بود که با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر سقوط خانمی جوان از روی پل عابر پیاده خیابان مدرس بیرجند بلافاصله مأموران پلیس و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
 
وی گفت : مأموران با حضور در صحنه مشاهده کردند خانمی جوان حدودا 26 ساله از پل عابر پیاده سقوط کرده و نقش بر زمین شده است و توسط عوامل اورژانس در حال مداوای اولیه هستند که مصدوم توسط آمبولانس به بیمارستان اعزام شد .
 
رئیس پلیس آگاهی استان اضافه کرد: تحقیقات محلی حاکی از این بود که مصدوم پس از چند مرتبه صحبت كردن با تلفن همراه، خود را از روی پل به پایین پرتاب کرده است.
 
سرهنگ حسینی تصریح کرد: طبق بررسی های کارشناسان صحنه جرم پلیس آگاهی در بررسی های اولیه هیچ اثری مؤید بر تعمدی بودن این حادثه کشف نگردید و بنا بر اعلام مأموران مستقر در بیمارستان اقدامات پزشکی بر روی مصدوم مؤثر  نبوده و مصدوم در بیمارستان فوت شده است.
 
وی خاطر نشان کرد : طبق بررسی های پلیس دلیل این حادثه مسائل خانوادگی بوده است و فرد فوت شده بومی استان نبوده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۹۳
کلمات کليدی: دختر جوان ، جوان ، سقوط ، حادثه