دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۸
انا لله و انا الیه راجعون/

پیام تسلیت امام جمعه بیرجند به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

ارتحال ملکوتی مفسر قرآن صاحب تفسیر قدیم راهنما و تدوین کننده فرهنگ عظیم قرآن، یار و یاور امام و رهبری حضرت آیات الله هاشمی رفسنجانی را به پیشگاه حضرت بقیه الله ارواحنا فدا، رهبر معظم انقلاب، جامعه روحانیت و ملت بزرگ ایران تسلیت عرض می نمایم.
پیام تسلیت امام جمعه بیرجند به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال ملکوتی مفسر قرآن صاحب تفسیر قدیم راهنما و تدوین کننده فرهنگ عظیم قرآن، یار و یاور امام و رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به پیشگاه حضرت بقیه الله ارواحنا فدا، رهبر معظم انقلاب، جامعه روحانیت و ملت بزرگ ایران تسلیت عرض می نمایم.

شخصیتی که عمری را به مبارزه با مستکبران و عوامل خارجی و داخلی آنان گذراند و هیچگاه در برابر شکنجه ها، ترورها، تهمت ها، نامهربانی ها تسلیم نشد.

عروج ملکوتی آن مرد بزرگ در شب وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها آن هم بدون اینکه درد و رنج و درماندگی بستر مریضی را تحمل کند هدیه الهی بود در برابر صبوری های مسئولانه اش در برابر همه تهمت ها و زخم زبان ها.

امروز وظیفه دلسوزان است که با وحدت و هم دلی و هم زبانی از میراث گران قدر امام راحل و شهدای والا مقام و یاران مخلص امام با اطاعت از رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) پاسداری نماید و در راستای محو استکبار و پیروزی اسلام و نجات محرومین و مستضعفین و زمینه سازی برای حکمیت ولی الله الاعظم ارواحنا فدا گام بردارند.

علی رضایی
امام جمعه شهرستان بیرجند
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۱۲
کلمات کليدی: امام جمعه ، مفسز قرآن ، ارتحال ، ملکوتی ، رضایی ، درگذشت