دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹
گزارش خبری و تصویری/

دیدار با نجومی بگیران آسمانی در کوچه های بی نشان

خبری از مبل های سلطنتی، امکانات لوکس خارجی و غذاهای اشرافی نیست.... اینجا هیچ کدام حقوق نجومی که نمی گیرند بماند حتی شاید حقوقی هم نگیرند!
دیدار با نجومی بگیران آسمانی در کوچه های بی نشان
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از پیام بشرویه ؛ کوچه پس کوچه های قدیمی ، درب  های زنگ زده و کهنه که عکس یک شخصیت بر روی آن می درخشد.
 
زنگ خانه را که می زنی شاید برای باز کردن حتی آیفون هم نداشته باشد و پیرمردی با قامتی ایستاده و لباس های ساده به خوش آمد گویی می آید.
 
خانه هایی که بسیاری از انان اجاره و درمحله های معمولی مشهد قرار گرفته، امکانات آن بسیار ساده است و حتی برخی ، خانه هیشان به جای فرش معمولی ، موکت و روفرشی دارد.
 
دیواره های آن نه کاغذ دیواری آن چنانی دارد و نه لوستر چندین الماسه از سقف خانه هایشان آویزان است، شاید رنگ دیوار ها پریده باشد.
 
خبری از مبل های سلطنتی، امکانات لوکس خارجی و غذاهای اشرافی نیست....
اینجا هیچ کدام حقوق نجومی که نمی گیرند بماند حتی شاسد حقوقی هم نگیرند!
 
از همین خانه های کوچک و قدیمی و همین سادگی های بی آلایش و بدون تشریفات وتجمل گرایی ها معامله ای پرسود و تجارتی بزرگ برخواسته است.
 
تجارتی اما نه به روش نجومی بگیران ، اشراف زاده ها و کت وشلواری های بنز سوار دنیوی  بلکه معامله بالاتر از آدم های دنیا پرست...
 
معامله گران این قصه خدایی، کسانی هستند که از دل محرومیت ها به اوج رسیده اند و با اهداء خون خود در حراست از حریم حضرت زینب(س) به پا خواسته اند.
 
 
در راستای حفظ و تکریم مقام شامخ شهدای مدافع حرم و در کنار تحویل هشتمین محموله کمک‌های مردمی شهرستان جمعی از جوانان شهرستان بشرویه با خانواده های شهدای مدافعان حرم دیدار  کردند.
 
خانواده شهیدان حسینی،شهید خادمی،شهید رمضانی و شهید صفری  از جمله این خانواده های شهدا بودند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۱۳
کلمات کليدی: مدافعان حرم ، حرم ، حضرت زینب ، حرم ، بی بی ، سوریه ، سلیمانی ، نجومی بگیران