دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴
پیام تسلیت/

امام جمعه بشرویه رحلت آیت الله هاشمی را تسلیت گفت

امام جمعه شهرستان بشرویه این ضایعه دردناک را به حضور مقام معظم رهبری،خانواده مرحوم ایت الله هاشمی و تمام مردم ایران اسلامی و شهرستان بشرویه تسلیت گفت.
امام جمعه بشرویه رحلت آیت الله هاشمی را تسلیت گفت
 
رحلت ایت الله هاشمی  رفسنجانی یار دیرین رهبری در روز گذشته موجب تاثر و ناراحتی تمام مردم ایران اسلامی گردید.
در همین راستا حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس الدین امام جمعه شهرستان بشرویه این ضایعه دردناک را به حضور مقام معظم رهبری،خانواده مرحوم ایت الله هاشمی و تمام مردم ایران اسلامی و شهرستان بشرویه تسلیت گفت.
متن ارسالی به درگاه ارتباطی پیام بشرویه به ای شرح است:

رحلت جانگداز مجاهد خستگی ناپذیر یار دیرین امام(ره )ورهبری حضرت ایهالله هاشمی رفسنجانی را به مقام عظمای ولایت و عموم امت حزب الله ایراناسلامی تسلیت می گوییم

این مرحوم به فرموده مقام معظم رهبری رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی، و همکار نزدیک سالهای متمادی در عهد جمهوری اسلامی رهبری بوده اند.
سابقه‌ی همکاری و آغاز همدلی و همکاری پنجاه و نه ساله ایت الله رفسنجانی با مقام معظم رهبری نشان از اوج وحدت و صمیمیت بین این دو را میدهد.

همانگونه که رهبری فرموند در برهه‌های زیادی اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت در برهه‌هائی از این دوران طولانی هرگز نتوانست پیوند رفاقتی را که سرآغاز آن در بین‌الحرمین کربلای معلّی بود به کلی بگسلد و وسوسه‌ی خناسانی که در سال های اخیر با شدت و جدیت در پی بهره برداری از این تفاوت های نظری بودند، نتوانست در محبت آیت الله هاشمی به رهبری خلل وارد آورد.

آن مرحوم از جمله مبارزان سخت کوش با طاغوت بوده و مجاهد های زیادی در راه انقلاب اسلامی داشتند.
سال ها زندان و تحمل شکنجه های ساواک و مقاومت در برابر این همه و آن نشیب و فرازهای این دوران تاریخ ساز و مسولیت خای خطیر از جمله ریاست جمهوری،ریاست مجلس شوای اسلامی ،ریاست تشخیص مصلحت نظام و .... را به دوش کشیدند.

غفران و رحمت و عفو الهی را برای مرحوم آیت الله هاشمی از خداوند متعال خواستاریم به رهبر فرزانه کشورمان ،همسر گرامی و فرزندان،مردم ایران اسلامی تسلیت میگویم.
نهاد امامت جمعه وستاد نمازجمعه شهرستان بشرویه
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۱۴
کلمات کليدی: رحلت ، رفسنجانی ، آیت الله ، امام جمعه بشرویه ، بشرویه