دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۰
مسئول ستاد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در خراسان جنوبی:

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در خراسان جنوبی

مسئول ستاد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در خراسان جنوبی برنامه های این ستاد را تشریح کرد
برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در خراسان جنوبی
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری مهر؛ حجت الاسلام مرتضی ابراهیم زاده پیش از ظهر دوشنبه در جلسه برنامه ریزی ستاد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: این ستاد صبح امروز بنا به فرمایشات نماینده ولی فقیه در استان به منظور ایجاد هماهنگی بین دستگاه های مختلف برای برگزاری مراسمات بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در استان تشکیل شد.

وی بیان کرد: در همین راستا و به منظور درگذشت این عالم فقیه سه برنامه محوری در استان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه در همین راستا امشب بعد از نماز مغرب و عشا جلسه ترحیمی در محل مسجد امام حسین(ع)   بیرجند برگزار می شود، بیان کرد: در روز چهارشنبه نیز جلسه ختمی با حضور جامعه روحانیت در حوزه های علیمه استان برگزار می شود.

مسئول ستاد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در خراسان جنوبی ادامه داد: علاوه بر این همزمان با سومین روز خاکسپاری این عالم مجاهد در ساعت ۹:۳۰ دقیقه روز پنج شنبه جلسه ترحیمی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و با همکاری دستگاه های عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در مجسد امام حسین بیرجند برگزار خواهد شد.
ابراهیم زاده  با اشاره به شخصیت بزرگ آیت الله هاشمی رفسنجانی، بیان داشت: ایشان شخصیتی است که در طول دوران مبارزه با پایداری و تلاش بسیار جان بازی های فراوانی برای انقلاب کرده است.

وی با بیان اینکه ایت الله هاشمی در طول دوران خدمت خود مسئولیت های خطیری را در دوران قبل و بعد از انقلاب بر عهده داشته است، عنوان داشت: با مرگ ایشان یکی از استوانه های نظام را از دست دادیم.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی شخصیتی بود که تا مرز شهادت در دفاع از انقلاب پیش رفت، افزود: ایشان  مروج تفکر وحدت در جامعه بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۳۲
کلمات کليدی: مراسم ارتحال، هاشمی ، رفسنجانی ، رهبری ، بیرجند ، ابراهیم زاده