چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۱
امام جمعه موقت بشرویه در مراسم ارتحال حجت الاسلام هاشمی:

درخت انقلاب اسلامی با مدیریت مدبرانه رهبری و یارانشان همچون آیت الله هاشمی پرثمر شد

امام جمعه موقت بشرویه گفت: درخت تنومند انقلابی اسلامی با مدیرت مدبرانه رهبری و یاران انقلاب همچون آیت الله هاشمی به پیش رفت
درخت انقلاب اسلامی با مدیریت مدبرانه رهبری و یارانشان همچون آیت الله هاشمی پرثمر شد
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از پیام بشرویه ؛ همزمان با اولین شب خاکسپاری پیکر پاک ومطهر روحانی مبارز و انقلابی و یار دیرینه امام و رهبری آیت الله هاشمی رفسنجانی مجلس سوگواری و عزاداری بعد از نماز مغرب و عشاء و در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان شهرستان بشرویه برگزار شد .
 
 در این مراسم "حجت الاسلام علی اکبر حدادیان" با اشاره به جایگاه شخصیتی انسانها در جوامع بشری گفت : هر تولدی را به لحاظ ظاهری پایانی خواهد بود , اما آنچه که از آدمی باقی می ماند اثرات ماندگار و فعالیت های او در خدمت به جامعه بشری است که جاوید و ماندگار می ماند .
 
امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به رفتار برخی انسانهای کج اندیش که سعی در تخریب و یا ترور شخصیت علما و اندیشمندان  دارند هم گفت : برخی به خیال خود اگر نسبت به چهره های علمای شاخص و اندیشمندان که هدفی جز به کرامت انسانی ندارند بی حرمتی کرده و ترور شخصیت نمایند , این بزرگان فراموش خواهند شد در حالیکه برعکس عالم واندشمند اسلامی که از دنیابرود یاد و آثار او جاوید و همیشگی خواهد بود .
 
وی با برشمردن فضائل و جایگاه مبارزاتی عالم مجاهد و خستگی ناپذیر آیت الله هاشمی رفسنجانی بیان کرد:این انسان فرهیخته و شخصیت انقلابی عمر خود را رد راه مبارزه با ظلم و ستم رژیم های استکباری و فاسد پهلوی گذراند .

حدادیان افزود: وی قریب به 59 سال همراه و یار امام و رهبری در مسیر نهضت انقلاب اسلامی بوده و تلاش کرد.
 
امام جمعه موقت بشرویه با تاکید بر اینکه این روحانی برجسته مدیریت قوی در منسب های مختلف هم داشت گفت:آنچه که شخصیت این عالم توانا و مدیر قاطع در راه انقلاب اسلامی را از دیگران متمایز می کند وجهه علمی، تفکر و  مدیریت مبتکرانه وی بود که تا آخرین لحظات عمر خود نیز در مسیر اعتلای انقلاب اسلامی همت گمارد.
 
وی افزود: نهضت انقلاب اسلامی از ابتدای حرکت خود علم و اندیشمندان بنامی را همجون امام عزیز ، شهدای انقلاب از جمله شهیدان بهشتی،رجایی ، مفتح و مطهری را از دست داده که فقدان این علمای بزرگ هر چند موجب لطماتی شد ولیکن راه آنان توسط نسل های بعد انقلاب ادامه یافت.
 
حدادیان با اشاره به اینکه هدایت انقلاب اسلامی بسیار مدبرانه است گفت:آنچه موجب شده تا درخت تنومند انقلاب اسلامی همچنان پرثمر بماند، رهبری مدبرانه امام خامنه ای است که در تمامی شرایط سخت کشور را به همین نحو مدیریت کردند.
 
امام جمعه موقت بشرویه از مردم مومن و ولایتمدار شهرستان بشرویه خواست تا با تجدید میثاق با اندیشه های امام راحل و یاران باوفای ایشان در راه اعتلای فرهنگ ناب محمدی تلاش کنند و پشیبان ولایت فقیه باشند.
 
گفتنی است محافل سوگواری و عزاداری مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به صورت محوری در پنج شنبه 23 دی ماه بعد از نماز مغرب و عشا در محل هیئت سادات الحسینی برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۶۰
کلمات کليدی: امام جمعه موقت ، بشرویه ، امام ؛ بشرویه