چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲
خراسان جنوبی میزبان بزرگ ترین رویداد سینمایی کشور‌

فیلم‌های منتخب سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در بیرجند اکران می‌شود‌

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، بزرگ‌ترین رویداد سینمایی کشور، امسال و برای دومین بار در آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در بیرجند برگزار می‌شود.
فیلم‌های منتخب سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در بیرجند اکران می‌شود‌
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ سید علی زمزم عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اکران فیلم های این جشنواره در مراکز استان ها از ١٦ تا ٢٦ بهمن ماه اظهار داشت: قرار است بعد از انتخاب و معرفی آثار ٢�   فیلم در٤�   سیانس در آمفی تئاتر فرزان این اداره کل اکران شود.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی  با بیان اینکه از ١٦ تا ٢٦ فیلم های منتخب سی  و پنجمین جشنواره فیلم فجر در بیرجند اکران می شود، زمان اکران فیلم ها را ساعت  ١٤، ١٦، ١٨ و ٢� اعلام کرد.
وی اظهار داشت: این رویداد بزرگ با هدف ایجاد فضای اکران فیلم های فاخر تولید ملی در استان و بهره مندی اقشار مختلف  و علاقمندان به حوزه فیلم و ایجاد فضای سینمایی در بیرجند برگزار خواهد شد.

زمزم تصریح کرد: برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره از ظرفیت های بخش خصوصی نیز کمک می گیریم و شرایطی را به وجود می آوریم که بخش عمده ای از هم استانی ها بتوانند فیلم ها را ببینند.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی  بیان کرد: سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن ‌ماه امسال برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۶۳
کلمات کليدی: منتخب ، خبرنگاران ، جشنواره ، فیلم ، اکران ، عمار ، فجر