چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۷
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی خراسان جنوبی مطرح کرد :

فعالیت ۷۴ مؤسسه قرآنی در خراسان جنوبی/لزوم حمایت های مادی و معنوی

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی خراسان جنوبی از فعالیت ۷۴ مؤسسه قرآنی در سطح استان خبر داد.
فعالیت ۷۴ مؤسسه قرآنی در خراسان جنوبی/لزوم حمایت های مادی و معنوی
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری مهر؛محمد الهی بعد از ظهر چهارشنبه در کمیته قرآنی ستاد دهه فجر استان اظهار داشت: در حال حاضر بالغ بر ۷۴ موسسه قرآنی در سطح استان داریم که اگر به این مؤسسات از نظر مادی و معنوی کمک نشود مستهلک خواهند شد.
وی با تأکید بر اینکه باید مؤسسات قرآنی را دریابیم، بیان کرد: هر چند با استهلاک این موسسات فعالیت های قرانی متوقف نخواهد شد اما آموزش قرآن وابسته به این موسسات است.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه طبق قانون یک درصد از درآمد شهرداری ها باید برای کارهای فرهنگی هزینه شود، عنوان داشت: هیچ کار فرهنگی بالاتر از قرآن نیست و باید شهرداری ها در زمینه فعالیت های قرآنی کمک کنند.

برگزاری نمایشگاه ایثار و شهادت
کارشناس امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز در این جلسه به برنامه های این اداره کل در دهه فجر اشاره کرد و گفت: طی این دهه نمایشگاه ایثار و شهادت توسط این اداره کل برگزار خواهد شد.
سید عباس رضوی از برگزاری جلسه قرائت قران یادبود ۵۹ شهید ورزشکار استان طی این دهه خبر داد و گفت: همچنین در این دهه طرح تفسیر و حفظ سوره فجر ویژه فرزندان کارکنان برگزار می شود.

وی، تجلیل از راه یافتگان به مرحله کشوری دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم وزارت ورزش و جوانان را از دیگر برنامه های این دهه عنوان کرد و افزود: همکاری و دعوت از راه یافتگان به مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن کریم برای دیدار با نماینده ولی فقیه از دیگر این برنامه ها است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۷۴
کلمات کليدی: قرآن ، فعالیت ، موسسه ، فرهنگ