پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۹
امام جمعه قاین:

آیت الله هاشمی رفسنجانی ازشخصیت های بارزانقلاب بود

امام جمعه قاین گفت:آیت الله هاشمی یکی از شخصیت های بارز انقلاب بودند به طوری که از ایشان به عنوان یکی از سیاستمداران بزرگ دنیاوکشوریاد می کنند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی ازشخصیت های بارزانقلاب بود
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری نسیم قائن؛ آیت الله سید مرتضی اصفهانی امام جمعه قاین شامگاه امشب در مراسم ارتحال آیت الله  هاشمی رفسنجانی که با حضور گسترده مردم در محل مسجد جامع قاین برگزار شد اظهارداشت:در بسیاری از کشورهای خاورمیانه انقلاب شکل گرفت اما به چند سال نرسیده سرنگون شد اما پایه های انقلاب اسلامی ایران به برکت وجود رهبر کبیرانقلاب ،توسل به ائمه وبه برکت اسلام وقرآن هرروزمحکم تر می شودودلیل سرنگونی انقلاب در سایر کشورها به دلیل نداشتن پایه های اساسی انقلاب است.

وی بیان داشت: درپیروزی انقلاب افرادی در کنار امام (ره)بودند که بسیار تاثیرگذار ومهم بودند به طوری که برخی از علمای لبنان حتی از حضورشخصیت هایی همچون آیت الله بهشتی ،آیت الله رفسنجانی ورهبر کبیر انقلاب آیت الله خامنه ای نام برده اند .

آیت الله اصفهانی گفت:این شخصیتها در کنار امام ورهبری نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشتند وآمریکای غاصب همیشه می گوید شخصیت های فهمیده را از اطراف امام ورهبری برکنار کنید تا بتوانید انقلاب ایران را سرنگون کنید .
امام جمعه قاین با اشاره به حضور آیت الله رفسنجانی در دوران قبل از انقلاب در کنار امام (ره)وبعد از آن دردوران انقلاب درکنار رهبری گفت: وی یکی از شخصیت های بارز انقلاب بودند به طوری که از ایشان به عنوان یکی از سیاستمداران بزرگ کشور ودنیایاد می کنند واکثرا دنیا از سیاست وی تعجب کرده بودند واین انقلاب باعث معرفی این شخصیت ها به مردم شدواگر این انقلاب نبودهیچ گاه این شخصیت ها دیده نمیشدند وشناخته نمیشدند .

وی بیان داشت:ثمره این شجره انقلاب معرفی افرادی همچون آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.
آیت الله اصفهانی گفت:ملت ایران در مراسم تشییع ایشان سنگ تمام گذاشتند وبهانه ای به دست دشمن ندادند ولذا نباید کاری کردکه من بعد این نیز بهانه به دست دشمن بیفتد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۷۶