پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۸
مدیر سینما بهمن بیرجند:

استقبال پرشور از فیلم یتیم خانه ایران در بیرجند/ آمادگی داریم این فیلم را تا ساعات پایانی شب اکران کنیم

مدیر سینما بهمن بیرجند گفت: تاکنون استقبال مردم از این فیلم بسیار خوب بوده است.
استقبال پرشور از فیلم یتیم خانه ایران در بیرجند/ آمادگی داریم این فیلم را تا ساعات پایانی شب اکران کنیم
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خاورستان ؛ حسین واحدی، مدیر سینما بهمن بیرجند  از اکران فیلم یتیم خانه ایران در سینما بهمن بیرجند خبرداد و گفت: این فیلم از 13دی ماه سال جاری در این سینما اکران شد.
 
وی افزود: با وجود اینکه پلاکارت های این فیلم از تهران نرسیده بود اما کار اکران این فیلم در این سینما آغاز شد.
 
مدیر سینما بهمن بیرجند با بیان اینکه تاکنون استقبال مردم از این فیلم بسیار خوب بوده است، خاطرنشان کرد: با ادارات و سازمان ها هماهنگی صورت گرفته و پیش بینی می شود در روزهای آینده شاهد استقبال بیشتری از این فیلم باشیم.
 
واحدی  با اشاره به اینکه اکنون در دو سانس 16و18 این فیلم را اکران می کنیم، تصریح کرد: تا زمانی که استقبال پرشوری از این فیلم  باشد آمادگی داریم این فیلم را از 8:30 صبح تا 12 شب اکران کنیم.
 
وی بیان کرد: فیلم یتیم خانه ایران تاریخ ایران از سال های 1295 تا 1300 را روایت می کند، فیلمی با محتوای قوی است و برحه ای از تاریخ را روایت می کند که حقیقت پنهان تاریخ بوده است و تاکنون در هیچ جایی تاحالا ندیده، نشنیده و نخوانده بودم.
 
مدیر سینما بهمن بیرجند ادامه داد: این فیلم حضور روس ها و انگلیس ها را در ایران روایت می کند، زمان خرابکاری انگلیسی را روایت می کند که نه میلیون ایرانی بر اثر این قحطی تلف شدند.
 
واحدی از همه مسئولان فرهنگی، نخبگان و عموم مردم دعوت کرد تا با سرمایه گذاری برای این گونه فیلم ها، بر هنر و سینمای ایران ارزش گذارند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۹۳
کلمات کليدی: یتیم خانه ایران ، یتیم ، خانه ، سینما ، سینما بهمن ، بهمن