پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۳
امام جمعه بشرویه

"ولایت مداری"پیام مشترک مردم زمان19 دی 56 تا 9دی 88 به جهان/ مردم مشکلات کشور را از نظام نمی دانند

امام جمعه بشرویه گفت:پیام جهانی مردم از قبل انقلاب تا بعد از انقلاب و اکنون "ماندن در راه ولایت " است و حتی در سخت ترین شرایط پای تعهدات دینی خود ایستاده اند.
"ولایت مداری"پیام مشترک مردم زمان19 دی 56 تا 9دی 88 به جهان/ مردم مشکلات کشور را از نظام نمی دانند
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از پیام بشرویه؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر خود با مردم غیور استان قم در سالروز قیام 19 دی ماه، سخنان ارزنده خود و تحلیل های کارشناسی شده و راهبردی شان در حوزه قیام 19 دی مردم قم و همچنین بصیرت افزایی ها تا حماسه 9 دی را عنوان کردند که در مسائل مطرح شده حضرت آیت الله امام خامنه ای ،بصیرت افزایی های مهمی بیان شده است.
 
"حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین "  با اشاره به وجهه مشترک مردم قبل  انقلاب با جوانان انقلابی امروز را بصیرت دانست و گفت: جنس حرکت قیام مردم در راستای مقابله با فتنه سال 88 در 9 دی ماه ،همچون قیام 19 دی ماه سال 56 بود.
 
امام جمعه بشرویه افزود: شاه ملعون با هتک حرمت به ساحت مقدس امام راحل ، علما و روحانیون با ترفند انتشار مقاله توهین آمیز در روزنامه اطلاعات در سال 56  باعث شد تا جرقه های سرنگونی این رژیم فاسد زده شود چرا که مردم به حمایت از امام خود و مقام روحانیت به پا خواستند و با بصیرت بالای خود قیام 19 دی را رقم زدند.
 
وی با اشاره به اینکه جرقه های انقلاب اسلامی از یک اعلام رسمی امام راحل آغاز گردید گفت: در همین راستا نیز امام راحل نامشروع بودن رژیم شاهنشاهی را اعلام کردند و موجب شد تا مردم نیزدر حمایت از رهبر خود به تداوم قیام ها ادامه داده و جرقه پیروی انقلاب اسلامی در سال های 56و 57 زده شود.

شمس الدین ، بصیر بودن مردم در طی نسل های مختلف را از عوامل انقلاب اسلامی و پیام  مهم جهانی دانست و گفت: در فتنه سال 88 هم دیدیم که بعد از توطئه های فراوانی که منافقان داخلی و خارجی مدت ها کشیده بودند تا در فرصتی مناسب دست به براندازی نظام مردمی و انقلابی کشورمان بزنند، مردم بعد از مشاهده هتک حرمت به ارزش های دینی، در نهم دی ماه گوش به فرمان رهبرشان به پا خواستند.
 
امام جمعه بشرویه افزود: یکی از مهمترین پیام های راهبردی رهبری در دیدارشان با مردم قم، توجه به بصیرت مردم در طی دوران و حفظ آن بود و مردم زمانی که بصیر باشند در قبل انقلاب به مبارزه برخواسته و انقلاب اسلامی را ایجاد می کنند و در بعد از انقلاب نیز پای آرمان های امام راحل و رهنمودهای رهبری می ایستند و اجازه نمیدهند تا دشمن به خود جرات دهند تا به انقلاب اسلامی لطمه بزند.
 
شمس الدین با تاکید بر اینکه مردم ایران اسلامی در هر دوره و زمانی در مسیر اسلام ناب محمدی قدم برمی دارند گفت: حمایت های بی دریغانه آحاد مردم از ولایت و رهبری نشان می دهد که مسیری که در پیش است، مسیر مشخص شده در جهت اعتلای اسلام ناب محمدی است و پیام جهانی مردم از قبل انقلاب تا بعد از انقلاب و اکنون "ماندن در راه ولایت " است و حتی در سخت ترین شرایط پای تعهدات دینی خود ایستاده اند.
 
وی افزود: در عصر حاضر نیز که مشکلات زیاد اقتصادی نشات گرفته از توطئه های خبیثانه دشمنان ممکن است موجب شود تا زندگی عده ای از مردم به سختی بگذرد باز هم همانگونه که شاهد هستیم همواره مراسمات ملی و مذهبی با شور و حضور حداکثری برگزار می شود و مردم دین خود را به نان نمی فروشند.
 
امام جمعه بشرویه با تاکید بر رفع مشکلات اقتصادی مردم و همت دولتمردان در هر دوره ای گفت: در هر دولتی از دولت های گذشته تا دولت فعلی یکی از مهمترین وظایف انان رفع مشکلات مردم، رسیدگی به مناطق محروم و زنده کردن روح امید در دل مردم است و نباید  برخی با کارشنکی در پست و مقام های خود کاری کنند که به تصور غلط و بدبینی به نظام باشد و کم کاری ها در هر دوره ای به نحوه مدیریت ها و دولت ها مرتبط است نه به نظام اسلامی .
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۷۹۷
کلمات کليدی: ولایت ، ولایت مداری ، پیام مشترک ، راه ، هنگام ،