شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی :

بیش از 20 درصد واقفان استان از میان بانوان هستند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال گذشته 113 واقف در استان داشتیم، گفت: از این تعداد 23 نفر از میان بانوان بوده‌اند.
بیش از 20 درصد واقفان استان از میان بانوان هستند
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از زنان امروز ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین منصور هاشمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی اظهار کرد: در خراسان جنوبی بیش از 8 هزار واقف وجود دارد.
 
وی با بیان اینکه در سال گذشته 113 واقف در استان داشتیم، گفت: از این تعداد 23 نفر از میان بانوان بوده‌اند.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف، گفت: در این راستا در مجموع یک هزار و 183 نفر رشته از ابتدای مهلت ثبت‌نام تاکنون از خراسان جنوبی برای شرکت در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.
 
حجت‌الاسلام هاشمی خاطرنشان کرد: تفکیک ثبت‌نام شرکت‌کنندگان در این مسابقه شامل شهرستان بشرویه 48 نفر رشته، بیرجند 226 نفر رشته، خضری 69 نفر رشته، خوسف 39 نفر رشته، زیرکوه 165 نفر رشته و سرایان 64 نفر رشته است.
 
وی ادامه داد: همچنین از شهرستان سربیشه 54 نفر رشته، طبس 296 نفر رشته، فردوس 128 نفر رشته، قاین 41 نفر رشته و نهبندان 55 نفر رشته در این مسابقات شرکت کرده‌اند.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی یادآور شد: تاکنون شهرستان طبس بیشترین و شهرستان قاین نیز کمترین تعداد ثبت‌نام‌کننده در این مسابقات را به خود اختصاص داده‌اند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۴۹۷۸
کلمات کليدی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی،اوقاف ، امور خیریه،منصور هاشمی،مسابقه ،طبس