جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۲
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

برخی به دنبال ایجاد فتنه و زنده‌کردن مرده‌های سیاسی در کشور هستند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه فتنه سال۸۸ فراموش ناشدنی است گفت: امروز برخی به دنبال ایجاد فتنه در کشور و زنده‌کردن مرده‌های سیاسی هستند.
برخی به دنبال ایجاد فتنه و زنده‌کردن مرده‌های سیاسی در کشور هستند
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اراک به انتخابات پیش رو اشاره کرد و اظهار داشت: همه باید با حضور در انتخابات فرد اصلح را انتخاب کنند و همه مردم ایران باید با اتحاد و همدلی پای صندوق‌های رای بیاییند و اجازه ندهند حوادثی مانند سال 88 تکرار شود.

وی افزود: فتنه سال 88 را هنوز فراموش نکرده‌ایم که چگونه عده‌ای 9 ماه تمام کشور را به آشوب و آتش کشیدند، باید مراقب باشیم از یک سوراخ دوبار گزیده نشویم و نباید اجازه دهیم این فتنه‌ها دوباره تکرار شود.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی تصریح کرد: برخی به دنبال ایجاد فتنه در کشور هستند بنابراین نباید اجازه داد دوباره نمادهای فتنه 88 زنده شود زیرا برخی عناصر مسئله‌دار به دنبال اینگونه مسائل و ایجاد جنجال و دعوا هستند تا از این طریق مشهور شوند و می‌خواهند مرده‌های سیاسی را دوباره زنده کنند، اما آحاد مردم باید در این زمینه هوشیار باشند و نگذارند فتنه‌های قبلی دوباره مجالی برای بروز پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات شوراها هم از اهمیت خاصی برخوردار است، گفت: افرادی که نامزد شوراها شده‌اند نباید به غیر از خدمتگزاری برای چیز دیگری در شوراها ثبت نام کرده باشند، کسانی باشند که جیب خود را دوخته باشند و قصد خدمت به مردم را داشته باشند.

آیت‌الله دری نجف آبادی ادامه داد: مردم باید با تحقیق و شناخت کامل، افراد اصلح را در انتخابات ریاست جمهوری و شورا تشخیص دهند و با آگاهی پای صندوق‌های رای حضور یابند بنابراین نباید اجازه دهیم به خاطر کسب رای، دین فروشی شده و بی اخلاقی و اختلافات در جریان انتخابات میان مردم فاصله بیاندازد چرا که دشمنان و مزدوران آنها به دنبال چنین مسائلی برای سوء استفاده هستند.

وی اضافه کرد:  افرادی که در انتخابات با رای مردم برگزیده می‌شوند باید بار سنگین امانت را بر دوش خود احساس کنند و در امانتی که ملت به آنها سپرده است، خیانت نکنند، این خیانت به هیچ وجه قابل بخشش نیست چرا که پای حق الناس در میان است.

امنیت کشور را مرهون تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) هستیم
امام جمعه اراک با اشاره به سالروز ولادت امام زمان(عج) و پاسداشت سربازان گمنام امام زمان(عج)، گفت: امروز در سایه فداکاری‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است.

وی افزود: علیرغم اینکه دشمنان و استکبار همواره به دنبال ضربه‌زدن به انقلاب هستند و در این راستا صدها دستگاه جاسوسی مشغول توطئه علیه ایران هستند اما سربازان گمنام امام زمان (عج) هوشیارانه در برابر توطئه ها ایستاده اند.
آیت‌الله دری نجف آبادی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران امانتی است که در اختیار ما قرار دارد، اضافه کرد: همه ما در برابر این امانت مسئولیت داریم و باید با هوشیاری و دقت اجازه فرصت‌طلبی به افراد مختلف را ندهیم.

امام جمعه اراک با اشاره به روز سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) با هوشیاری و مسئولیت پذیری خود امنیت، عزت و اقتدار نظام اسلامی را محقق کرده‌اند و با چشم بینا و گوش شنوای آنها، دشمنان موفق به دسیسه چینی برای نفوذ، ضربه زدن به نظام اسلامی و ایجاد فتنه نخواهند شد.
وی بیان کرد: باید بدانیم این نظام اسلامی در دست ما امانت امام زمان(عج)، شهدا و امام راحل است که باید از آن صیانت کنیم و یک لحظه غفلت و بی‌توجهی نسبت به دشمنان اسلام، منافقان، عناصر آنها و اهدافی که دنبال می‌کنند روا نیست.

امروز رژیم صهیونیستی در برابر‌حزب الله و بیداری اسلامی در منطقه دیگر قدرتی ندارد
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به روز اعلام موجودیت رژیم صهیونیستی به عنوان روز "کبت" گفت: با رشادت شهدای فلسطینی و عنایات خدا، امروز رژیم صهیونیستی ضعیف‌تر از همیشه شده و در برابر حزب الله و بیداری اسلامی در منطقه، دیگر قدرتی ندارد.

وی افزود: از جنایت های اسرائیل در منطقه تبری می‌جوییم و با جوانان فلسطینی که در زندان های رژیم اشغالگر و متجاوز صهیونیستی در بند هستند همدردی می‌کنیم و امیدواریم وعده الهی در برچیدن ظلم از روی زمین و ظهور حضرت قائم(عج) هر چه زودتر محقق شود.

انتظار ظهور افتخار بزرگ شیعیان و آزادگان جهان است
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه سالرز ولادت حضرت مهدی(عج) به عنوان روز مستضعفان نام‌گذاری شده است، گفت: برای شیعیان افتخار است که منتظر ظهور ولی‌عصر(عج) هستیم، برای پیروزی مستضعفان بر مستکبران باید برنامه‌ریزی و تدبیر داشته باشیم تا بساط دیکتاتوری و استکبار جمع شود.

وی افزود: باید شرایطی را فراهم کنیم تا جامعه بشری در سایه اسلام و قرآن طعم عدالت و امنیت را جامعه بچشد و گرگ‌های گرسنه به جان مسلمانان جهان نیفتند.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی با بیان اینکه منتظر واقعی از مسئولیت فرار نمی‌کند، تصریح کرد: منتظر واقعی باید تلاش کند و همانند یاران پیامبر(ص) با فداکاری زمینه را برای عدالت جهانی فراهم کند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۵۵۸۹
کلمات کليدی: عدالت ،امنیت ،مسئولیت ،جهان ،حضرت مهدی(عج)،ولادت ،مستضعفان ،نجف‌آبادی ،جمهوری اسلامی ،گمنام ،انقلاب اسلامی