دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۷
عضو ستاد مرکزی دانشجویی حجت الاسلام رئیسی:

شور انتخاباتی ستادهای حجت الاسلام رئیسی در خراسان جنوبی با شعور همراه است

عضو ستاد مرکزی دانشجویی حجت‌الاسلام رئیسی با بیان اینکه در ستاد حجت‌الاسلام رئیسی شور انتخاباتی با شعور همراه است گفت: فضای انتخاباتی در کل شهرهای خراسان جنوبی متفاوت‌تر از دوره‌های گذشته است.
شور انتخاباتی ستادهای حجت الاسلام رئیسی در خراسان جنوبی با شعور همراه است
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ سیدمحمد پورحسینی با اشاره به سخن امام (ره) اظهار داشت: میزان رأی ملت است و مردم ایران به ویژه مردم خراسان جنوبی همواره تحت فرمایش امام (ره) و نائب بر حقشان رهبر معظم انقلاب در همه صحنه‌های سیاسی و انتخاباتی به خوبی ظاهر شده و می‌شوند.

عضو ستاد مرکزی دانشجویی حجت الاسلام رئیسی و دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ​بیرجند بیان کرد: با توجه به اینکه امسال انتخابات شوراها با انتخابات ریاست جمهوری مقارن شده است فضای انتخاباتی در کل شهرهای خراسان جنوبی متفاوت‌تر از دوره‌های گذشته است که​ پیش‌بینی می‌شود مشارکت بسیار بالایی در 29 اردیبهشت ماه رقم بخورد.

وی به برنامه‌های ستاد دانشجویی حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی اشاره کرد و گفت: در ستاد حجت‌الاسلام رئیسی الحمدالله شور انتخاباتی با شعور همراه است.

پورحسینی یادآور شد: به دلیل اینکه شعار اصلی حجت‌الاسلام رئیسی "کار و کرامت" است برنامه‌های ستاد دانشجویی مبنی بر این اصل واقع شده است.

دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ​بیرجند اظهار داشت: مقوله دیگر در امر حوزه دانشجویی تبیین مواضع و دیدگاه کاندیداهای اصلح در راستای محرومیت‌زدایی از تمام اقشار جامعه و تحول عظیم اقتصادی با همت دانشجویان و دانشگاهیان است.

پورحسینی گفت: جامعه دانشگاهی همواره با بصیرت و با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری و درک شاخص‌های اصلح و با توجه به اینکه رأی دادن یک حجت شرعی است به کاندیدای مطلوب خود رأی خواهند داد.

عضو ستاد مرکزی دانشجویی حجت‌الاسلام رئیسی و دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ​بیرجند تأکید کرد: یادمان نرود که امام فرمود "ملاک و معیار، حال فعلی افراد است".
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۵۶۹۱
کلمات کليدی: امام (ره) ،حجت الاسلام رئیسی، ریاست جمهوری،انتخابات ،محرومیت‌زدایی ،اقتصادی