يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۳
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی:

تخلف انتخاباتی گزارش نشد/ مردم؛ برنده واقعی انتخابات

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی با بیان اینکه در انتخابات برنده واقعی مردمی بودند که پای صندوق رأی آمدند، گفت: در استان گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی نیست و چند مورد مربوط به قبل از انتخابات در حال پیگیری است.
تخلف انتخاباتی گزارش نشد/ مردم؛ برنده واقعی انتخابات
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری شبستان؛  حجت الاسلام یدالله وحدانی نیا امروز( 31 اردیبهشت) در ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی خراسان جنوبی  اظهار کرد: از حضور پرشور و حداکثری مردم در دوازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا قدرانی می کنیم و آحاد ملت ایران نشان دادند که این انقلاب پشتوانه مردمی دارد و ملت پای اهداف و آرمان های انقلاب محکم ایستاده اند و ذره ای عقب نشینی نخواهند کرد.
 
وی افزود: مردم ایران اسلامی با حضور خود پای صندوق های رأی و شرکت در انتخابات به ندای رهبری معظم انقلاب لبیک گفتند.
 
معاون فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات برای مسئولان نظام اسلامی پیام دارد، گفت: رئیس جمهور منتخب و تمام مسئولان باید با تلاش و انگیزه مضاعف به مردم خدمت کنند.
 
حجت الاسلام وحدانی نیا با بیان اینکه در ایران اسلامی بحث برد و باخت معنا ندارد، تصریح کرد: در این انتخابات برنده اصلی و واقعی مردمی بودند که پای صندوق رأی آمدند و امروز با توجه به ارزش های اسلامی رقابت ها تمام شده و باید با رفاقت به سوی اهداف و برنامه های دولت و نظام اسلامی حرکت کنیم که پایان خوش آن رضایت و خشنودی خداوند و امام زمان عج الله تعالی شریف باشد.
 
وی ضمن قدردانی از تلاش صداو سیما و رسانه های خبری و پلیس و تمام نیروهای امنیتی در این مدت، بیان کرد: در خراسان جنوبی گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی وجود ندارد و چند مورد مربوط به قبل از انتخابات بوده که در حال پیگیری است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۵۸۵۱
کلمات کليدی: خراسان جنوبی، بیرجند، خراسان، خراسان تایم، ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخابات | معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی | صندوق رأی | حضور مردم |