سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۳
در مسابقات فوتسال جام رمضان بیرجند

فوتسال بنیاد کودک در مقابل تیم ایران جوان (الف) باخت

رئیس هیأت فوتبال بیرجند گفت: در مسابقات فوتسال جام رمضان بیرجند تیم ایران جوان(الف) بر فوتسال بنیاد کودک غلبه کرد و مرکز آموزش 04 امام رضا(ع) بیرجند تیم شهرداری بیرجند را از پیش رو برداشت.
فوتسال بنیاد کودک در مقابل تیم ایران جوان (الف) باخت
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری فارس؛ عباسعلی شبانی اظهار داشت: به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی، شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی مسابقات فوتسال جام رمضان بیرجند در حال برگزاری است.

وی افزود: در نخستین‌بازی از هفتمین روز این رقابت‌ها تیم فوتسال غذاکده‌هامون با نتیجه 2 بر 5 در مقابل تیم موبایل‌زمان‌همراه شکست خورد و سپس تیم مرکز آموزش 04 امام رضا (ع) بیرجند 2 بر صفر تیم شهرداری بیرجند را مغلوب کرد.

رئیس هیأت فوتبال بیرجند تصریح کرد: در سومین بازی از این مسابقات تیم فوتسال شرکت تعاونی خوان‌گستر 1 بر 22 در مقابل تیم دهیاری همنج زمین‌گیر شد و در آخرین دور از رقابت‌ها تیم فوتسال مهاجر 3 بر 1 از سد تیم لوان‌نور گذشت.

شبانی گفت: در رده سنی جوانان مسابقات فوتسال "جام رمضان" شهرستان بیرجند تیم ایران جوان(الف) با نتیجه پرگل 9 بر  1 تیم فوتسال بنیادکودک را در هم کوبید.

 وی خاطرنشان کرد: در هشتمین روز از این رقابت‌ها تیم فوتسال سپاه انصارالرضا (ع) در مقابل مرکز آموزش 044 امام رضا (ع) به میدان می‌رود، ترک اعتیاد آینده با آکواریوم‌نمو بازی دارد، پیشگامان (الف) میزبان موبایل سی‌کاج است و پدافند هوایی با تیم شهید رجایی بازی دارد.
گفتنی است: مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان بیرجند با شرکت 32 تیم در قالب 88 گروه هر روز بعد از افطار در سالن شهدین قاسمی برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۶۳۳۹
کلمات کليدی: بیرجند ،بیرجند ،جام رمضان،فوتسال ،مسابقات ،ورزشی ،موبایل‌،شرکت تعاونی،