چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸
دبیر مجمع خیران ورزش‌یار استان خراسان جنوبی:

خیران ورزش‌یار در ۳۰ پروژه ورزشی ‌خراسان جنوبی سرمایه‌گذاری کردند‌

رئیس امور شهرستان‌ها و دبیر مجمع خیران ورزش‌یار استان خراسان جنوبی گفت: ۳۰ پروژه خیر‌ساز در حوزه ورزش و جوانان استان در حال تدوین است یا به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
خیران ورزش‌یار در ۳۰ پروژه ورزشی ‌خراسان جنوبی سرمایه‌گذاری کردند‌
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ محمد علی‌آبادی ظهر امروز در بازدید از طرح های ورزشی خیرساز استان اظهار داشت: با احداث این پروژه‌های ورزشی و فرهنگی توسط خیران در استان بیش از 5 میلیارد تومان به حوزه ورزش استان و شهرستان‌ها کمک  می‌شود.

وی با اشاره به کمک قابل توجه خیران در این حوزه و قدردانی از آنها بیان کرد: براین اساس شهرستان‌های قاینات و سرایان بالاترین درصد جذب اعتبار و همچنین بیشترین تعداد پروژه‌های خیرساز را در بین شهرستان‌های استان کسب کرده‌اند.

رئیس امور شهرستان‌ها و دبیر مجمع خیران ورزش‌یار استان خراسان جنوبی گفت: در قاینات علاوه بر اجرای 6 پروژه خیرساز در سال گذشته به زودی عملیات کلنگ‌زنی 7 پروژه ورزشی خیرساز شامل زمین چمن مصنوعی و زمین روباز ورزشی با اعتبار بیش از یک میلیارد تومان به صورت مشارکتی آغاز خواهد شد‌.

علی‌آبادی همچنین از کلنگ‌زنی زمین چمن مصنوعی شهر سه قلعه سرایان بعد از ماه رمضان خبرداد و افزود: به همت شهرداری و شورای اسلامی این شهر  عملیات اجرایی آن در مجموعه ورزشی شهر آغاز و تا پایان سال جاری در اختیار ورزشکاران قرار خواهد گرفت.

رئیس امور شهرستان‌ها و دبیر مجمع خیران ورزش یار استان خراسان جنوبی اظهار داشت: در حال حاضر اولویت اول مجمع جذب خیران در زمینه اجرای پروژه های زودبازده و کم هزینه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و همچنین تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزش استان است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۶۵۸۲
کلمات کليدی: محروم ،استان ،خراسان جنوبی،ورزش ،کلنگ‌زنی ،قاینات ،خیران