پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:

ایجاد اشتغال از اولویت‌های آستان قدس رضوی در حوزه تولید محصولات غذایی است

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: تولید محصولات متنوع و باکیفیت، توسعه بازارهای داخلی و منطقه‌ای و ایجاد اشتغال از اولویت‌های آستان قدس رضوی در حوزه تولید محصولات غذایی است.
ایجاد اشتغال از اولویت‌های آستان قدس رضوی در حوزه تولید محصولات غذایی است
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم؛سید مرتضی بختیاری در حاشیه بازدید از کارخانه‌های قند چناران و فرآورده‌های لبنی رضوی اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده، مجموعه های صنعتی و تولیدی آستان قدس رضوی برای توسعه فعالیت ها و افزایش تولیدات خود،اقدامات گسترده‌ای را انجام داده‌اند.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: همکاری و تعامل سازنده بین شرکت‌ها و مجموعه‌های تولیدی مرتبط، انجام خریدهای یکپارچه برای کاهش هزینه‌های تولید، توسعه ارتباطات بین صنعت و دانشگاه و ایجاد بستر برای حضور و بهره‌مندی از ظرفیت و استعداد نخبگان و شرکت‌های دانش بنیان از اهم موضوعاتی است که با جدیت در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اعتماد مردم کشورمان و سایر کشورهای همسایه به برند رضوی، افزود: با برنامه‌ریزی صورت گرفته برای افزایش سطح کمی، کیفی و تنوع محصولات اقدام می‌شود.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی اذعان داشت: در مجموعه شرکت‌های کشاورزی و تولید مواد غذایی، زنجیره تولید از مزرعه تا سفره وجود دارد اما برای کسب رضایت حداکثری مشتریان و علاقه‌مندان به محصولات آستان قدس، نیازمند اجرای اقداماتی اساسی و بنیادی هستیم.

وی گفت: در حال حاضر روزانه 145 تن شیر در مجموعه‌های دامپروری آستان قدس رضوی تولید می‌شود و بنا داریم تا با تکمیل کردن فرآیند تولید و توزیع محصولات لبنی برای جوانان عزیز کشورمان اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کنیم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۶۶۰۵
کلمات کليدی: دامپروری ،آستان قدس رضوی،کشاورزی ، مواد غذایی، زنجیره ،نخبگان ، آستان نیوز