شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۴
دادستان کرمان:

گروگان‌گیری در شهرستان فاریاب به پایان رسید/دستگیری دو نفر از گروگان‌گیران

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه گروگان‌گیری در شهرستان فاریاب به پایان رسید، گفت: هیچ‌گونه دغدغه امنیتی در استان وجود ندارد و گروگان‌ها آزاد شدند.
گروگان‌گیری در شهرستان فاریاب به پایان رسید/دستگیری دو نفر از گروگان‌گیران
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ دادخدا سالاری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی گروگان‌گیری فردی در شهرستان فاریاب از سوی یک باند اشرار به‌قصد اخاذی از خانواده وی، مأموران انتظامی بلافاصله با هماهنگی مقامات قضایی شهرستان فاریاب وارد عمل شدند.

وی افزود: مأموران با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی موفق به شناسایی این باند شده و از طریق روش‌های پلیسی محل اختفای گروگان‌گیران و نگهداری گروگان را شناسایی کردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با بیان اینکه مأموران پلیس طی یک عملیات ویژه، ضربتی و غافلگیرانه و بدون هیچ‌گونه تلفات و خسارتی توانستند گروگان را از چنگال آدم‌ربایان آزاد کنند، گفت: با یک عملیات مقتدرانه از سوی مأموران انتظامی 2 گروگان‌گیر مسلح ظرف کمتر از 24 ساعت در چنگال قانون گرفتار شدند.

وی با اشاره به اینکه هیچ‌گونه دغدغه امنیتی در استان وجود ندارد و گروگان‌ها آزاد شدند، تأکید کرد: با تلاش‌های شبانه‌روزی دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی وضعیت امنیتی استان مطلوب است و هیچ‌گونه دغدغه امنیتی در استان وجود ندارد.

سالاری با اعلام اینکه در این عملیات دو نفر از گروگان‌گیران مسلح دستگیر شدند و از آنان یک قبضه سلاح جنگی به‌همراه خشاب و مهمات مربوطه کشف و توقیف شد، خاطر‌نشان کرد: تحقیق از متهمان جهت شناسایی سایر عوامل ادامه دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۶۶۴۳
کلمات کليدی: کرمان ، عملیات ویژه، ضربتی،غافلگیرانه ،امنیتی ،فاریاب